Porzellan

Zahl der Lose: 339

cca 1900/20 Cseh figurális váza, sorszámozott, javítással, sérüléssel, m: 27 cm
12475.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Rosenthal 6 + 4 db tálka, jelzett, hibátlanok 11 cm
12476.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
12477.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3 db német arany és fehér mázas váza. 15-17 cm
12478.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Rosenthal mokkás készlet 14 db csésze, 10 db alj, 6 db tányér, 2 süteményes, 10 kompótos tál, 6 kis tálka, cukortartó, tejszínes, kis váza. Fehér mázas, jelzett, egy két darabon kis hiba.
12479.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
5 db klf német fehér mázas váza. 13-18 cm
12480.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Royal Delft tányér. Kézzel festett, jelzett, kopással 23 cm
12481.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
4 db klf német fehér mázas váza. 12-20 cm
12482.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Hutschenreuter porcelán tál. Jelzett, hibátlan d: 32 cm
12483.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
cca 1890 C. Tielsch and Company talpas emlékpohár, jelzett, lepattanással, m: 12,5 cm
12484.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
2 db Bohóc figura. Porcelán, mázas, jelzés nélkül, hibátlan m: 10 cm
12485.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Sarreguemines váza. Jelzett, restaurált, m: 17 cm
12486.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen