Porzellan Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3345361
12487
522
Aquincum porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 36,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3341265
12488
522
3200
2 darab antik porcelán komatál, egyik sérült, d: 11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3340986
12489
522
Régi kiöntő és cukordoboz, sérüléssel, m: 18 cm alatt noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3325830
12490
522
KPM keleti mintás cigaretta tartó és hamus, Kézzel festett jelzett, minimális kopással m: 5,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3325827
12491
522
Meisseni gyümölcs mintás tál, Kézzel festett jelzett, kopással d: 18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3323877
12492
522
9500
Alt Wien bukolikus jelenet. Porcelán figurák. Kézzel festett, jelzett, sérüléssel. 13x14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3327812
12493
522
Herendi lila mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, kopással, 13,5×9 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3325860
12494
522
4800
3 db Német porcelán nyuszi és teknős tálka , jelzett, hibátlan 10 cm, 11 cm + virágos tálka d: 14 cm, kissé kopott noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3313433
12495
522
Julius Greiner & Sohn Bodenbach fajansz relief dísztál. Albrechtsburg. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
2902496
12496
522
Sevres porcleán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel m: 10 cm Benne gipsz van noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3295793
12497
522
9500
Rosenthal studio-line Queensberry Marble váza. Terv.: Prof. Lord Queensberry. Jelzett, hibátlan, certifikáttal, díszdobozban, m: 18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3291714
12498
522
Zsánerjelenetes irizáló kisváza, jelzett, m: 13,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen