Porzellan

Zahl der Lose: 339

cca 1880-1900, virágmintás porcelán mosdókancsó, számozott, matricás, kopással, m: 30 cm
12463.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Porcelán csiga asztaldísz, m: 6,5 cm
12464.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Plateelbakkerij Ivora Manufaktúra: Vilma holland királynő uralkodásának 25. évfordulójára gyártott emléktányér, 1923. Jelzett, lepattanással, d: 24 cm
12465.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
12466.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
F. Winkle &amp; Co. "Pheasant" angol 11 darabos tál garnitúra, jelzett, kopással, 1-1 lepattanással, d: 20-22,5 cm
12467.

F. Winkle & Co. "Pheasant" angol 11 darabos tál garnitúra, jelzett, kopással, 1-1 lepattanással, d: 20-22,5 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Villeroy &amp; Boch "Julie" reggeliző szett, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12468.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zsolnay hiányos étkészlet. Leveses tál, sültes tálak, sótartó. + 6 + 3 db tányér. Matricás, jelzett, kis kopással, egy tányéron lepattanással.
12469.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Drasche porcelán falilámpa, jelzett, kopással, 20x22 cm
12470.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
7 darab hagymamintás csésze alátéttel, különféle jelzésekkel, d: 10,5 cm, több javítással.
12471.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
4 db klf német fehér mázas váza. 19-24 cm
12472.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Zsolnay pillangós tányér. Matricás, jelzett, kopással 24 cm
12473.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
12474.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen