Porzellan

Zahl der Lose: 339

Hollóházi Faragó Miklós (1947- ) által tervezett golfozó mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, h: 9 cm
12379.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. 21 karátos arannyal kézzel aranyozott, jelzett, kis kopással, m: 25,5 cm
12380.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Wallendorf modern váza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
12381.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Herend porcelán plakett, bontatlan papírtokjában, 9x9 cm
12382.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2 darab régi porcelán emlékbögre, egyik sérült, m: 9,5 cm
12383.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Antik porcelán tea baba, m: 10 cm
12384.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Hummel "Imádat" figura. cca 1940, kézzel festett, jelzett, kereskedői címke maradékával, minimális kopással, m: 18 cm /// Hummel 'Adoration' Figure. Circa 1940, hand-painted, marked, with remnants of dealer label. Minor wear. Height: 18 cm.
12385.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Antik kínáló, kopással, 21x21 cm
12386.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1920-40 Német porcelán kaspó, jelzett, d: 15 cm, m: 12 cm
12387.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Antik német cukortartó, m: 20 cm
12388.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Zsolnay korsós kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, hibátlan m: 20 cm
12389.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1914-1918 2 darab gyermekjáték porcelán, egyiken német katona ábrázolásával, kopással, d: 8 cm
12390.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen