Porzellan Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3465875
12379
522
Hollóházi Faragó Miklós (1947- ) által tervezett golfozó mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, h: 9 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3469852
12380
522
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. 21 karátos arannyal kézzel aranyozott, jelzett, kis kopással, m: 25,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3470116
12381
522
Wallendorf modern váza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3465910
12382
522
Herend porcelán plakett, bontatlan papírtokjában, 9x9 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3470764
12383
522
2 darab régi porcelán emlékbögre, egyik sérült, m: 9,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3473450
12384
522
3800
Antik porcelán tea baba, m: 10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3368728
12385
522
26000
Hummel "Imádat" figura. cca 1940, kézzel festett, jelzett, kereskedői címke maradékával, minimális kopással, m: 18 cm /// Hummel 'Adoration' Figure. Circa 1940, hand-painted, marked, with remnants of dealer label. Minor wear. Height: 18 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3468853
12386
522
Antik kínáló, kopással, 21x21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3473439
12387
522
5500
cca 1920-40 Német porcelán kaspó, jelzett, d: 15 cm, m: 12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3470809
12388
522
3400
Antik német cukortartó, m: 20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3449010
12389
522
Zsolnay korsós kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, hibátlan m: 20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3472255
12390
522
1914-1918 2 darab gyermekjáték porcelán, egyiken német katona ábrázolásával, kopással, d: 8 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen