Porzellan

Zahl der Lose: 339

Heinrich 6 személyes botozó készlet, porcelán kupák alátéttel, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
12403.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Jelzett kínai váza, hibátlan, m: 21 cm
12404.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
12405.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Régi német ónfedeles söröskorsó, jelzett, lepattanással, m: 26 cm
12406.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Rosenthal virágmintás kínáló / szervírozó, jelzett, kis kopással, 42x27 cm
12407.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Ciprus porcelán tál, város képekkel. Matricás, jelzett, hibátlan d: 21 cm
12408.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ritzenhoff "Caria" kétszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
12409.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 8 cm
12410.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hollóházi váza, jelzett, m: 18 cm
12411.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lynn Chase által tervezett "Amazonian Jaguar" mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
12412.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Zsolnay kisplasztika - pécsi Zsolnay-kút. Terv.: Sinkó András. Savmaratott felületű, többféle eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
12413.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
cca 1930 Kék alapon rózsamintás váza. Jelzett, alján repedéssel, m: 19,5 cm
12414.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen