Porzellan

Zahl der Lose: 339

3 darab nyúlmintás fűszertartóedény, fa tartón, kopással, m: 15,5 cm
12271.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Wedgwood 2 darab jasperware ékszeres doboz, jelzett, hibátlan, h: 7 cm alatt
12272.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
5 darab egyiptomi mintás porcelán csésze alátéttel d: 11,5 cm, extra csészével.
12273.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Hollóházi virágmintás váza, tojás alakú bonbonier, kétágú gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, m: 16 cm
12274.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Herendi rózsa és váza Kézzel festett, jelzett , a rózsán lepattanások 9, 7 cm
12275.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Herendi virágmintás oroszlánkörmös kisváza, jelzett, minimális kopással, m: 8 cm
12276.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kínai türkizmázas Fo kutya szobor, Felületi hibával, m: 25,5 cm
12277.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Hollóházi fehér kávés készlet, cukortartó és egy csésze hiánnyal, jelzett.
12278.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Herendi madár figura. Kézzel festett, jelzett, farka ragasztott. 8,5x11,5 cm
12279.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
12 darab porcelán csésze alátéttel, közte érdekes darabokkal, jelzett, minimális kopással, klf méretben, közte Meissen, Rosenthal, hagymamintás, stb.
12280.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Hüttl Tivadar 2 darab Gundel feliratos kávéházi csésze, jelzett, hibátlan, m: 6-8 cm
12281.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
12282.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen