Porzellan Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3510639
12271
522
3 darab nyúlmintás fűszertartóedény, fa tartón, kopással, m: 15,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3510875
12272
522
Wedgwood 2 darab jasperware ékszeres doboz, jelzett, hibátlan, h: 7 cm alatt noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3510724
12273
522
5 darab egyiptomi mintás porcelán csésze alátéttel d: 11,5 cm, extra csészével. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3511257
12274
522
Hollóházi virágmintás váza, tojás alakú bonbonier, kétágú gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, m: 16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3504611
12275
522
Herendi rózsa és váza Kézzel festett, jelzett , a rózsán lepattanások 9, 7 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3503536
12276
522
Herendi virágmintás oroszlánkörmös kisváza, jelzett, minimális kopással, m: 8 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3510790
12277
522
Kínai türkizmázas Fo kutya szobor, Felületi hibával, m: 25,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3511263
12278
522
Hollóházi fehér kávés készlet, cukortartó és egy csésze hiánnyal, jelzett. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3506550
12279
522
Herendi madár figura. Kézzel festett, jelzett, farka ragasztott. 8,5x11,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3508143
12280
522
5500
12 darab porcelán csésze alátéttel, közte érdekes darabokkal, jelzett, minimális kopással, klf méretben, közte Meissen, Rosenthal, hagymamintás, stb. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3505744
12281
522
Hüttl Tivadar 2 darab Gundel feliratos kávéházi csésze, jelzett, hibátlan, m: 6-8 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3484955
12282
522
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen