Porzellan

Zahl der Lose: 339

Herendi pisilő puttó. Terv.: Nemes György. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12223.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Herendi virágmintás talpas váza Kézzel festett, jelzett , hibátlan m: 14 cm
12224.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Spanyol 3 darab virágmintás / gyümölcsmintás kínáló, kis kopással, 28x28 cm alatt
12225.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2 db Herendi Apponyi mintás porcelán süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19 cm, 16 cm
12226.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Wedgwood 2 darab jasperware tálka, egyik Diana Spencer és Károly herceg esküvője emlékére, jelzett, hibátlan, 15x8 cm
12227.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3 darab antik plasztikus szőlőmintás váza, lepattanással, repedéssel, m:17 cm
12228.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm
12229.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Antik ékszertartó tál alján Czapáry B-né felirattal, minimális kopással, 13x13 cm
12230.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Zsolnay hólyagos testű, aranykontúrozott virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
12231.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Herendi virágmintás tejkiöntő, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
12232.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Dresden Porzellan fedeles edény. Jelzett, fogója restaurált, lepattanással m: 17 cm + Nymphenburg antik gyűrűtartó, restaurált d: 5 cm
12233.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Limoges-i stílusú francia bonbonier, teteje zsanértól elvált. Jelzett, 17x13 cm
12234.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen