Es ist zu lizitieren
12197.
Porzellan
34 000 HUF
92,14 EUR, 106,25 USD
34 000 HUF
Zsolnay "Éva" virágmintás peremű 62 részes szervírozó készlet, közte nemesi monogrammal díszítettek. Jelzett, közte kis kopással. Így egyben ritka!
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |