https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Oláh Gábor: Heten vagyunk. Bp., 1943, Turul. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
1
24645.

Oláh Gábor: Heten vagyunk. Bp., 1943, Turul. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bokor Malvin: A Szirányi-család. Regény az ifjúság számára. Bp., 1908, Szent István-Társulat, 208+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
1
24646.

Bokor Malvin: A Szirányi-család. Regény az ifjúság számára. Bp., 1908, Szent István-Társulat, 208+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kapossy János: Maulbertsch a szombathelyi püspöki palotában. Acta Savariensia 3. Szombathely, 1943, Martineum, 23+(1) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kisebb lapszéli foltokkal. + Kovács Gábor: A kálvinista Róma. Szociográfiai vázlat. A Huszadik Század Könyvtára 63. Bp., 1917, Politzer Zsigmond és Fia, 53+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval, néhány kissé sérült lappal, intézményi bélyegzővel.
1
24647.

Kapossy János: Maulbertsch a szombathelyi püspöki palotában. Acta Savariensia 3. Szombathely, 1943, Martineum, 23+(1) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kisebb lapszéli foltokkal. + Kovács Gábor: A kálvinista Róma. Szociográfiai vázlat. A Huszadik Század Könyvtára 63. Bp., 1917, Politzer Zsigmond és Fia, 53+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval, néhány kissé sérült lappal, intézményi bélyegzővel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dieter Hanitzsch - Fritz Ludwig Schmucker: Fröhliche Bierwelt. Nürnberg, (2001), Verlag Hans Carl. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
24648.

Dieter Hanitzsch - Fritz Ludwig Schmucker: Fröhliche Bierwelt. Nürnberg, (2001), Verlag Hans Carl. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Locke, William John: Simon de Gex megtérése. Regény. Ford.: Reichard Piroska. Bp., [1928], Dick Manó, 362+(2) p. Egyetlen magyar kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, a fűzéstől részben elváló elülső szennylappal és címlappal, a többi lap nagyrészt jó állapotban, ex libris-szel.
1
24649.

Locke, William John: Simon de Gex megtérése. Regény. Ford.: Reichard Piroska. Bp., [1928], Dick Manó, 362+(2) p. Egyetlen magyar kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, a fűzéstől részben elváló elülső szennylappal és címlappal, a többi lap nagyrészt jó állapotban, ex libris-szel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Doyle, Arthur Conan: Kettős. Alkalmilag kisérettel. Ford.: Adorján Sándor. Bp., é.n. [192?], Révai, 232 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, javított gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
1
24650.

Doyle, Arthur Conan: Kettős. Alkalmilag kisérettel. Ford.: Adorján Sándor. Bp., é.n. [192?], Révai, 232 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, javított gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Látos Sándor: Nádtetők alatt. A szerző által dedikált példány (,,Aradi Miklós kollegámnak Bp. 1956. jan. 20. Látos Sándor"). Bp., 1942, szerzői kiadás, 78+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
1
24651.

Látos Sándor: Nádtetők alatt. A szerző által dedikált példány (,,Aradi Miklós kollegámnak Bp. 1956. jan. 20. Látos Sándor"). Bp., 1942, szerzői kiadás, 78+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hans Sachs farsangi komédiái. Magyarra fordította Angyal Géza. Bp., 1923, Amicus. Kiadói enyhén sérült papírborító 103p.
1
24652.

Hans Sachs farsangi komédiái. Magyarra fordította Angyal Géza. Bp., 1923, Amicus. Kiadói enyhén sérült papírborító 103p.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Burkhardt Riering: Schwäbische Pioniere. Von der Werkstatt zum Weltunternehmen. Biberach, 2012, BVD. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón kis sérüléssel.
1
24653.

Burkhardt Riering: Schwäbische Pioniere. Von der Werkstatt zum Weltunternehmen. Biberach, 2012, BVD. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón kis sérüléssel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Unamuno, Miguel de: Don Quijote és Sancho Panza élete. Ford.: Csejtei Dezső és Juhász Anikó. Csejtei Dezső utószavával. Bp., 1998, Európa. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
24654.

Unamuno, Miguel de: Don Quijote és Sancho Panza élete. Ford.: Csejtei Dezső és Juhász Anikó. Csejtei Dezső utószavával. Bp., 1998, Európa. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Fekete Gyula: Három regény. DEDIKÁLT! Bp.,1976, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
1
24655.

Fekete Gyula: Három regény. DEDIKÁLT! Bp.,1976, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hű maradok hozzád. Lengyel szerelmes versek. Vál., és az előszót írta: Baranyi Ferenc. A szerkesztő, Baranyi Ferenc által DEDIKÁLT! hn., én., General Press. Kiadói plüss-kötés.
1
24656.

Hű maradok hozzád. Lengyel szerelmes versek. Vál., és az előszót írta: Baranyi Ferenc. A szerkesztő, Baranyi Ferenc által DEDIKÁLT! hn., én., General Press. Kiadói plüss-kötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse