Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

Hoványi-Apponyi-Apáthy: Könyvnélküli katekizmus - Katholikus lelkészek használatára. Bp., 1982 kopott félvászon kötés + Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Papírkötés, gazdagon illusztrált.
24477.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Gy. Czikle Valéria: Triolettek. DEDIKÁLT! Bp., 1940, Magyar Irodalmi Társaságok Országos Szövetsége, 116+6 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerinc kissé elvált a borítótól, néhány aláírással.
24478.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Zbigniew Herbert: Labirintus a tengerparton. Európa Könyvkiadó, 2003. Kiadói papírkötés, volt könyvtári könyv
24479.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Erdélyi Kalendárium, amelyet az Úrnak 1940-ik esztendejére barátainak küld az Erdélyi Férfiak Egyesülete. Bp., 1940, Erdélyi Férfiak Egyesülete (Officina-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
24480.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
24481.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Gábor Ignác: A magyar ősi ritmus. Budapest, 1908. Lampel R. - Wodianer F. és Fiai (Franklin-Társulat ny.) 267 + [1] p. Gábor Ignác (1868-1945) műfordító, szerkesztő verstani munkái a korban élénk vitát váltottak ki. Ezen első, összehasonlító jellegű verstani munkáját két évtizedenként újabbak követték. Fűzve, ragasztott gerincű, enyhén foltos kiadói borítóban.
24482.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Mozsáry Gábor 2 db könyve: Mozsáry Gábor: Föld alatti vizek mélyén. Búvár-barlangkutató kalandozások Kárpát-medencei barlangokban. Dabas, 2002, Ráció kiadó. Kiadói papírkötésben; Kessler Hubert, Mozsáry Gábor: Barlangok útjain, vizein. Bp., 1985, Mezőgatdasági kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben
24483.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Weöres Sándor Színház (Szombathely). Szerk. Barták Balázs. Szombathely, 2009, Weöres Sándor Színház Nonprofit Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
24484.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Határ Győző: Köpönyeg sors. Iulianosz ifjúsága. I-II. kötet. Lélekrajzi regény. A Nagyságos Elköltözöttek Lelkei éteri beszélgetéséből kiszűrte a Megváltó és Halhatatlan Isteneknek odafenn és tinéktek itt alant elébocsátja epitomátora, Határ Győző. Szombathely, 1997, Életünk-Faludi Ferenc Alapítvány Szombathely. Kiadói papírkötés.
24485.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
[Villon, Francois]: A szegény Villon tíz balladája és a Szép fegyverkovácsné panasza. Ford.: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula rajzaival. [Bp., 1940], Singer és Wolfner, 71+[1] p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. + Villon összes versei. Ford.: Illyés Gyula, József Attila, Kálnoky László, Mészöly Dezső, Szabó Lőrinc, Weöres Sándor. Szász Endre rajzaival. Bp., 1957, Európa, 313+[3] p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
24486.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Fénycsóva lobbant. Antológia a fényről. 2012, Liget Műhely Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24487.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Vörösmarty Mihály: Gondolatok a könyvtárban. 1920, Amicus. Megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24488.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen