https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Verne Gyula: Strogoff Mihály a cár futárja. Ford.: Kövér Ilma. Geiger Richárd rajzaival. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 255+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként foltos, javított lapokkal.
1
24753.

Verne Gyula: Strogoff Mihály a cár futárja. Ford.: Kövér Ilma. Geiger Richárd rajzaival. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 255+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként foltos, javított lapokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Surányi Miklós: Egyedül vagyunk. Regény. Stefferl. Gróf Széchenyi István. A legnagyobb magyar. I-III (egybekötve). Budapest, (1936). Singer-Wolfner (Athenaeum Ny.) 367 p., 338 p., 351 p. 19 cm. Aranyozott, kiadói egészbőr kötésben, sérülésekkel
1
24754.

Surányi Miklós: Egyedül vagyunk. Regény. Stefferl. Gróf Széchenyi István. A legnagyobb magyar. I-III (egybekötve). Budapest, (1936). Singer-Wolfner (Athenaeum Ny.) 367 p., 338 p., 351 p. 19 cm. Aranyozott, kiadói egészbőr kötésben, sérülésekkel

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
May Károly: Karácsony. Ford.: Hegedüs Eszter. Bp., 1918, Uránia, (Szeged, Szeged Városi Nyomda Rt.),395+5 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
1
24755.

May Károly: Karácsony. Ford.: Hegedüs Eszter. Bp., 1918, Uránia, (Szeged, Szeged Városi Nyomda Rt.),395+5 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Molnár János: Mesélő széplak. Völgységi emlékezések. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Szerzői, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 50 példányban.
1
24756.

Molnár János: Mesélő széplak. Völgységi emlékezések. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Szerzői, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 50 példányban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle repertóriuma. Összeáll.: Vácz Elemér. Bp., 1935, Magyar Társaság Falukutató Intézete,(Újpest, "Grafika"-ny.), 31 p. Kiadói papírkötés
1
24757.

A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle repertóriuma. Összeáll.: Vácz Elemér. Bp., 1935, Magyar Társaság Falukutató Intézete,(Újpest, "Grafika"-ny.), 31 p. Kiadói papírkötés

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
1
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Witte, Barthold C[arl]:  Davids Sohn. Die Flucht nach Ägypten. (Dedikált.) (Pfullingen, 1985). Verlag Günther Neske (Druck: H. Mühlberger, Augsburg). 137 + [3] p. Első kiadás. Dedikált: "Herrn Botschafter Horváth [...] Barthold C. Witte." Barthold Carl Witte (1928-2018) német liberális politikus, diplomata, alapítványi tag, evangélikus zsinati tag. Ószövetségi ihletettségű történetét Erwin Kraska grafikusművész egész oldalas tusrajzai kísérik. Prov.: Horváth István (sz. 1943) közgazdász, külkereskedő, bonni nagykövet 1984-1991 között. Feliratozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
1
24758.

Witte, Barthold C[arl]: Davids Sohn. Die Flucht nach Ägypten. (Dedikált.) (Pfullingen, 1985). Verlag Günther Neske (Druck: H. Mühlberger, Augsburg). 137 + [3] p. Első kiadás. Dedikált: "Herrn Botschafter Horváth [...] Barthold C. Witte." Barthold Carl Witte (1928-2018) német liberális politikus, diplomata, alapítványi tag, evangélikus zsinati tag. Ószövetségi ihletettségű történetét Erwin Kraska grafikusművész egész oldalas tusrajzai kísérik. Prov.: Horváth István (sz. 1943) közgazdász, külkereskedő, bonni nagykövet 1984-1991 között. Feliratozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
400 HUF
400 500 600
Szabó Dezső 3 műve: Tanulmányok és jegyzetek. Bp., 1920, Táltos, 151+(1) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón és néhány lapon kis sérülésekkel. + Filozopter az irodalomban. (Babits Mihály: Halálfiai. Regény.) Kritikai Füzetek I. (Bp.), 1929, Boór Bálint (ifj. Kellner Ernő-ny.), 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. + Levél Etelkának. Szabó Dezső Ujabb Művei 77. sz. Bp., 1942, Ludas Mátyás, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos, a füzettől különvált borítóval.
1
24759.

Szabó Dezső 3 műve: Tanulmányok és jegyzetek. Bp., 1920, Táltos, 151+(1) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón és néhány lapon kis sérülésekkel. + Filozopter az irodalomban. (Babits Mihály: Halálfiai. Regény.) Kritikai Füzetek I. (Bp.), 1929, Boór Bálint (ifj. Kellner Ernő-ny.), 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. + Levél Etelkának. Szabó Dezső Ujabb Művei 77. sz. Bp., 1942, Ludas Mátyás, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos, a füzettől különvált borítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Némethné Péntek Zsófia: Igaz mesék. A szerző által dedikált példány! H.n., é.n., magánkiadás (Pápa, Floppy 2000 Kft.-ny.), 154 p. Kiadói papírkötés.
1
24760.

Némethné Péntek Zsófia: Igaz mesék. A szerző által dedikált példány! H.n., é.n., magánkiadás (Pápa, Floppy 2000 Kft.-ny.), 154 p. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
A Vak Macska belső ügye. Pest-budai történetek. Vál. és szerk.: Ugrin Aranka és Vargha Kálmán. Bp., 1983, Kozmosz Könyvek, 499+(5) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a hátsó szennylapon névbejegyzéssel.
1
24761.

A Vak Macska belső ügye. Pest-budai történetek. Vál. és szerk.: Ugrin Aranka és Vargha Kálmán. Bp., 1983, Kozmosz Könyvek, 499+(5) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a hátsó szennylapon névbejegyzéssel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Közlekedésgazdaságtan I-II. kötet. Kézirat. Szerk.: Dr. Kádas Kálmán. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
1
24762.

Közlekedésgazdaságtan I-II. kötet. Kézirat. Szerk.: Dr. Kádas Kálmán. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Hornyik Miklós: Angol pázsit. Bálkáni néprajzi kalauz. A szerző, Hornyik Miklós (1944 - 2012) író, újságíró, kritikus, szerkesztő által Obersovszky Évának Bp., 1996, Kortárs. Kiadói papírkötés. 140p.
1
24763.

Hornyik Miklós: Angol pázsit. Bálkáni néprajzi kalauz. A szerző, Hornyik Miklós (1944 - 2012) író, újságíró, kritikus, szerkesztő által Obersovszky Évának Bp., 1996, Kortárs. Kiadói papírkötés. 140p.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
300 HUF
300 400 500

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse