Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

Krúdy Gyula: Aranykézutcai szép napok. Novellák. Major Henrik fametszeteivel. Békéscsaba, 1916, Tevan Adolf. Első kiadás. Javított kartonált kötés,
24585.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Harmadik népies kiadás. Bp.,1893, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kis kopással
24586.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Siratóének - antológia. Bp., 1994. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24587.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Zúgó Róbert: Magamra hagy a vasárnap. Győr, 1987. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24588.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
24589.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2 db könyv - Schiller költeményei. Fordították Szász Károly, Vargha Gyula, Váró Ferenc. Bp., 1890, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer-kötés, aranyozott lapélek, kissé kopottas állapotban + Burns Róbert költeményei. Fordította: Lévay József. Bp., 1892, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
24590.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gorkij, Maxim: Egy leány. Ford. Hajdu Miklós.    Gyoma, 1902, Kner. 167p. Kiadói festett vászonkötésben. kopott
24591.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatás, reprint. Bp., 1988, Idegenforg.Prop. és Kiad.Váll. 368. Kiadói papírkötésben.
24592.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Carnegie, Dale: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. Ford.: Varga István. Bp., [1942], Bárd Ferenc és Fia, 362 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval.
24593.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Emlékfüzet Fuchs Zsigmond nyomdászságának negyvenedik évfordulója alkalmából.    Bp., 1906. Pallas. 79+(1) p. + 1 tábla. Keretdíszes lapokkal. Fűzve, sérült kiadói papírborítóban.
24594.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
[Merezskovszkij, Dmitrij Szergejevics] Mereskovszkij: Kelet titkai. Ford.: Schmidt József. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n. [192?], Dante, 262+[2] p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült címlappal.
24595.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Rapcsányi László: Jeruzsálem. A szerző, Rapcsányi László (1925-2013) Kazinczy-díjas író, újságíró, szerkesztő által aláírt példány! Bp., 1984, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24596.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen