Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 503
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3504164
24585
522
Krúdy Gyula: Aranykézutcai szép napok. Novellák. Major Henrik fametszeteivel. Békéscsaba, 1916, Tevan Adolf. Első kiadás. Javított kartonált kötés, noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504176
24586
522
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Harmadik népies kiadás. Bp.,1893, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kis kopással noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504267
24587
522
Siratóének - antológia. Bp., 1994. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504272
24588
522
Zúgó Róbert: Magamra hagy a vasárnap. Győr, 1987. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504327
24589
522
Hogarth, William; Lichtenberg, Georg Christoph: A szajha útja. 6 db képmelléklettel. Bp., 1987, Helikon. . Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504369
24590
522
2 db könyv - Schiller költeményei. Fordították Szász Károly, Vargha Gyula, Váró Ferenc. Bp., 1890, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer-kötés, aranyozott lapélek, kissé kopottas állapotban + Burns Róbert költeményei. Fordította: Lévay József. Bp., 1892, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504431
24591
522
Gorkij, Maxim: Egy leány. Ford. Hajdu Miklós. Gyoma, 1902, Kner. 167p. Kiadói festett vászonkötésben. kopott noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504438
24592
522
Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatás, reprint. Bp., 1988, Idegenforg.Prop. és Kiad.Váll. 368. Kiadói papírkötésben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504563
24593
522
Carnegie, Dale: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. Ford.: Varga István. Bp., [1942], Bárd Ferenc és Fia, 362 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504859
24594
522
Emlékfüzet Fuchs Zsigmond nyomdászságának negyvenedik évfordulója alkalmából. Bp., 1906. Pallas. 79+(1) p. + 1 tábla. Keretdíszes lapokkal. Fűzve, sérült kiadói papírborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504993
24595
522
[Merezskovszkij, Dmitrij Szergejevics] Mereskovszkij: Kelet titkai. Ford.: Schmidt József. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n. [192?], Dante, 262+[2] p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült címlappal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504995
24596
522
Rapcsányi László: Jeruzsálem. A szerző, Rapcsányi László (1925-2013) Kazinczy-díjas író, újságíró, szerkesztő által aláírt példány! Bp., 1984, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen