Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 503
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3505018
24597
522
Ozorainé Kálmán Margit: Skála. Komédia. Bp., 1913, Singer és Wolfner, 127+[1] p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, ázott borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505023
24598
522
Zweig, Stefan: Ámok. A szenvedély könyve. Ford.: L. Ujváry Lajos. I-II. köt. Bp., é.n., Genius, 290+[2] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505080
24599
522
Szemelvények Vergilius Aeneiséből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. és VII. osztálya számára. Szerk. Dr. Antal Imre és Dr. Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1940, Athenaeum, 205 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon szakadással, néhány ceruzás bejelöléssel és bejegyzéssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505714
24600
522
Mikes Kelemen Válogatott Törökországi Levelei. Bp., 1930, MTA, papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505806
24601
522
Vadász Tibor: Futóhomok. É.n., Genius, papírkötés, dedikált. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3506685
24602
522
Kepes András: A boldog hülye és az okos depressziós. 2020, Libri, kartonált papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3506689
24603
522
Csernus Imre: Főnix. Bp., 2020, Jaffa, kartonált papírkötés, jó állapotban, noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507026
24604
522
Romescsikov, Rozskov: Szibériai rapszódia. Színes kisregények. Bp.,[1948], Színes Kisregények,(Független-ny.), 31+1 p. Kiadói papírkötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507035
24605
522
Marx Engels: Kommunista kiáltvány. Nemes Dezső Tanulmányával. 1848-1948. [Bp.], 1948, Szakszervezeti Tanács "Munka Könyv- és Lapkiadó, 59 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507155
24606
522
Bernard Cornwell: Az utolsó királyság. Alexandra, 2021, papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507846
24607
522
K. Pallas István: Oly mindegy... Humoreszkek. Bp., 1924, Thália Műintézet, 79+1 p. Átkötött félvászon-kötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3508085
24608
522
Móricz Zsigmond: Barbárok. Elbeszélések. Bp., 1932, Athenaeum, 94+[2] p. Első kiadás. A borítón Székely Aladár Móricz Zsigmondról készített fotójával. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti borító bekötve, kissé viseltes állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen