Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

Ozorainé Kálmán Margit: Skála. Komédia. Bp., 1913, Singer és Wolfner, 127+[1] p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, ázott borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
24597.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Zweig, Stefan: Ámok. A szenvedély könyve. Ford.: L. Ujváry Lajos. I-II. köt. Bp., é.n., Genius, 290+[2] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
24598.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szemelvények Vergilius Aeneiséből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. és VII. osztálya számára. Szerk. Dr. Antal Imre és Dr. Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1940, Athenaeum, 205 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon szakadással, néhány ceruzás bejelöléssel és bejegyzéssel.
24599.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mikes Kelemen Válogatott Törökországi Levelei. Bp., 1930, MTA, papírkötés.
24600.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vadász Tibor: Futóhomok. É.n., Genius, papírkötés, dedikált.
24601.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kepes András: A boldog hülye és az okos depressziós. 2020, Libri, kartonált papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24602.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Csernus Imre: Főnix. Bp., 2020, Jaffa, kartonált papírkötés, jó állapotban,
24603.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Romescsikov, Rozskov: Szibériai rapszódia. Színes kisregények. Bp.,[1948], Színes Kisregények,(Független-ny.), 31+1 p. Kiadói papírkötés
24604.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Marx Engels: Kommunista kiáltvány. Nemes Dezső Tanulmányával. 1848-1948. [Bp.], 1948, Szakszervezeti Tanács "Munka Könyv- és Lapkiadó, 59 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
24605.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bernard Cornwell: Az utolsó királyság. Alexandra, 2021, papírkötés.
24606.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
K. Pallas István: Oly mindegy... Humoreszkek. Bp., 1924, Thália Műintézet, 79+1 p. Átkötött félvászon-kötés.
24607.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Móricz Zsigmond: Barbárok. Elbeszélések. Bp., 1932, Athenaeum, 94+[2] p. Első kiadás. A borítón Székely Aladár Móricz Zsigmondról készített fotójával. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti borító bekötve, kissé viseltes állapotban.
24608.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen