Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

Bársony István: Sugok valamit. Elbeszélések. Bp.,[1908],Magyar Kereskedelmi Közlöny, 136 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
24621.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
24622.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Bözödi György: Romlás. I-II. köt. (Bp., 1940), Stádium, 252 p.; 300 p. Első kiadás. Egészvászon-kötésben.
24623.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
24624.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
24625.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
24626.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Mario Vargas Llosa: Mayta története. Európa Könyvkiadó, 1997. Kiadói kartonált papírkötés beleragasztott műanyag védőborítóval. Volt könyvtári könyv
24627.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Vaclav Smil: A számok nem hazudnak. Park Könyviadó, 2024. Kiadói papírkötés
24628.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pozzi, G.-Leonardi, C. (szerk): Olasz misztikus írónők. Európa Könyvkiadó, 2001. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
24629.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Csáth Géza: Emlékirataim a nagy évről. Háborús visszaemlékezések és levelek. Szeged, 2005, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
24630.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Szemelvények P. Cornelius Tacitus Annaleséből a gimnáziumok és leánygimnáziumok VIII. osztálya számára. Magyarázta v. Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1942., Athenaeum. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel.
24631.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Hérodotos: Kyros és Kroisos története. Ford.: Devecseri Gábor. Bp.,1943,Hungária, 88+6 p. A borító Cseniczky Tihamér munkája. Kiadói félvászon-kötés.
24632.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen