Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 503
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3456026
24705
522
Petri Mór: A vándor a kertajtónál. Versek az ifjúságnak. Fáy Dezső rajzaival. Bp., 1936. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3456034
24706
522
Balázs Béla: Repülj szavam. Versek. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3456048
24707
522
3 db könyv - Déry Tibor: A tengerparti gyár. + Zelk Zoltán: A Pártos éneke + Képes Géza: Napkelte Mongóliában. Kötetenként változó kötésben és állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3468790
24708
522
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: A Kátsa. Bp.,(1925.),Singer és Wolfner, 115 p. Szövegközti rajzokkal. Átkötött modern egészműbőr-kötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3472847
24709
522
Jókai Mór: Targallyak. Jókai Mór Összes Művei LVIII. kötet. Bp., 1896, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélek, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3472853
24710
522
Rákosi Jenő: Tárcák, cikkek I-II-III. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3473032
24711
522
Shakespeare tragédiái I. kötet. Bp., 1902, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3220293
24712
522
Circulaire concernant L'Établissement simplifié des plans d'aménagement. Publiée Par le Ministre Royal Hongrois De L'Agriculture. A magyar királyi földmivelésügyi minister kiadványai. Bp., 1903. Pallas. Francia nyelvű kiadvány, jelölésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, intézményi bélyegzővel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3278771
24713
522
Füzi László: "Sebed a világ..." Írások a huszadik századról. DEDIKÁLT! Kecskemét, 2019, Kecskeméti Kortárs Művészeti Műhelyek. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3280677
24714
522
Ady Endre összes versei. Bp., é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3296729
24715
522
Ujkéry Csaba: Handzsár a tükörben. A szerző által DEDIKÁLT ! Bp., (1989), Püski. 358+2 p. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3326498
24716
522
2 db könyv - Vitályos László: Ady-Léda-Csinszka. Visszaemlékezések és levelek a költő életrajzához. Bp., 1977, MTAK. Kiadói papírkötés, jó állapotban + Dénes Zsófia: Akkor a hársak épp szerettek... Bp., 1957, Magvető. Kiadó félvászon kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen