Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

Petri Mór: A vándor a kertajtónál. Versek az ifjúságnak. Fáy Dezső rajzaival. Bp., 1936. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24705.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Balázs Béla: Repülj szavam. Versek. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24706.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3 db könyv - Déry Tibor: A tengerparti gyár. + Zelk Zoltán: A Pártos éneke + Képes Géza: Napkelte Mongóliában. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
24707.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: A Kátsa. Bp.,(1925.),Singer és Wolfner, 115 p. Szövegközti rajzokkal. Átkötött modern egészműbőr-kötés.
24708.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Jókai Mór: Targallyak. Jókai Mór Összes Művei LVIII. kötet. Bp., 1896, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélek, kissé kopottas állapotban.
24709.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Rákosi Jenő: Tárcák, cikkek I-II-III. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
24710.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Shakespeare tragédiái I. kötet. Bp., 1902, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
24711.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
24712.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
24713.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
24714.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Ujkéry Csaba: Handzsár a tükörben. A szerző által DEDIKÁLT! Bp., (1989), Püski. 358+2 p. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
24715.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
24716.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen