Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, bekötött foltos papírborítókkal.
24729.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
24730.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Móra Ferenc: Aranykoporsó. I-II. köt. [Egy kötetben.] Bp., 1940, Genius, 278+(2) p.; 345+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
24731.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Havas István: A városok városa. Költemények Budapestről. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 60+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi bélyegzővel.
24732.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Heller Farkas: A Magyar Tudományos Akadémia és a közgazdasági tudományok. Bp. 1930, MTA. 31 l. Tűzve. Kiadói papírborítóban.
24733.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Kopácsi Sándor: Az 1956-os magyar forradalom és a Nagy Imre per. Tanúk-Korunkról. Bp., 1980, Magyar Öregdiák Szövetség-Bessenyei György Kör. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
24734.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Baksay Sándor: Dáma. Történeti körkép. Kimnach László rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 307+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval.
24735.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Vizsgaszabályzat őrző-védő és nyomozókutyák részére. Összeáll.: Ferenczy Emil. Bp., 1971, Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete, 49+(1) p. Műbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval, a gerincen sérülésekkel, helyenként foltos lapokkal. Megjelent 1010 példányban.
24736.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Sinka István: Eltűnik a hóri domb. Bp., 1961, Magvető. Bordázott gerincű félbőr kötés, kopottas állapotban.
24737.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp., Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
24738.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
24739.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Balla Vilmos: A Nibelungok (Balla Vilmos közgazdasági regénye két részben). Bp., 1930. ny. n. 230p. Kiadói papírkötésben
24740.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen