Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

24741.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
24742.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
24743.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Szoliva János: Szélidő. Versek. DEDIKÁLT! Nagykanizsa, 2002, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
24744.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Rákosi Jenő: Emlékezések. I-III. köt. Bp., [1927], Franklin-Társulat, 1 t.+ XIV+(2)+194 +(2) p.; 1 t.+ 2 sztl. lev.+ 186+(2) p.; 2 sztl. lev.+ 170+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
24745.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Fazekas Lajos: Látomás és jelenés. Versek. A szerző által dedikált példány. (Bp., 1980), Ecclesia, 134+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
24746.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Szécsi Antal: Öt évszak. (Porcpoetika). Egy kiállítás versei. A szerző által dedikált példány. Bp., 2001, Püski, 115+(5) p. Kiadói papírkötés.
24747.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Amejko, Lidia: A telepi szentek élete. Bp., 2017, Noran Libro. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24748.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Emlékirat a kivitelről. Javaslatok a kivitel, szervezésére. Bp., 1905, Athenaeum, 459 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.
24749.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Denise Leblond-Zola: Zola élete, munkája, küzdelme. Ford.: Major József. Bp., 1945, Renaissance, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.
24750.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Berecz Sándor: A képzőművészetek története. Gyoma, [1904], Kner Izidor, 199+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, kisebb lapszéli foltokkal.
24751.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Schauer Ágoston: Kamat-, diszkont- és határidőszámítás, különös tekintettel a bank- és takarékpénztári tisztviselők, valamint a gyári, ipari és kereskedelmi alkalmazottak gyakorlati szükségleteire. Leitner Zsigmond előszavával. Bp., 1910, Bichler I.-ny., 287+(1) p. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval és gerinccel, a könyvtesttől különvált hátsó borítóval. (Ritka!)
24752.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen