Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 503
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3366065
24741
522
500
Nagy ,,Magyar Compass" (azelőtt Mihók-féle) 1936-1937. Jubileumi - 60-ik - évfolyam. I. rész: Pénzintézetek. Bp., 1937, Galánthai Nagy M., 492 p. Kiadói egészvászon-kötés, a címlap (+ a kötet végén egy-két lap?) hiányzik, néhány lap sérült, az első lap kijár. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
500 600 700
3366767
24742
522
Tölgyesi Lívia: Álkirálynő ... és a szeszélyes Velence arcai. DEDIKÁLT! Nyíregyháza, 2010, IMI print Kft. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3366779
24743
522
Simon Ottó: Sárkányölő. Válogatott és új versek. DEDIKÁLT! hn.,én., Szerzői. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3366800
24744
522
Szoliva János: Szélidő. Versek. DEDIKÁLT! Nagykanizsa, 2002, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3393431
24745
522
600
Rákosi Jenő: Emlékezések. I-III. köt. Bp., [1927], Franklin-Társulat, 1 t.+ XIV+(2)+194 +(2) p.; 1 t.+ 2 sztl. lev.+ 186+(2) p.; 2 sztl. lev.+ 170+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
600 700 800
3398106
24746
522
Fazekas Lajos: Látomás és jelenés. Versek. A szerző által dedikált példány. (Bp., 1980), Ecclesia, 134+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3398117
24747
522
Szécsi Antal: Öt évszak. (Porcpoetika). Egy kiállítás versei. A szerző által dedikált példány. Bp., 2001, Püski, 115+(5) p. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3428402
24748
522
Amejko, Lidia: A telepi szentek élete. Bp., 2017, Noran Libro. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3431371
24749
522
500
Emlékirat a kivitelről. Javaslatok a kivitel, szervezésére. Bp., 1905, Athenaeum, 459 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
500 600 700
3470622
24750
522
600
Denise Leblond-Zola: Zola élete, munkája, küzdelme. Ford.: Major József. Bp., 1945, Renaissance, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
600 700 800
3470749
24751
522
600
Berecz Sándor: A képzőművészetek története. Gyoma, [1904], Kner Izidor, 199+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, kisebb lapszéli foltokkal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
700 800 900
3470893
24752
522
600
Schauer Ágoston: Kamat-, diszkont- és határidőszámítás, különös tekintettel a bank- és takarékpénztári tisztviselők, valamint a gyári, ipari és kereskedelmi alkalmazottak gyakorlati szükségleteire. Leitner Zsigmond előszavával. Bp., 1910, Bichler I.-ny., 287+(1) p. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval és gerinccel, a könyvtesttől különvált hátsó borítóval. (Ritka!) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
600 700 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen