Es ist zu lizitieren
24741.
Bücher: Andere kuriositäten
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
500 HUF
Nagy ,,Magyar Compass" (azelőtt Mihók-féle) 1936-1937. Jubileumi - 60-ik - évfolyam. I. rész: Pénzintézetek. Bp., 1937, Galánthai Nagy M., 492 p. Kiadói egészvászon-kötés, a címlap (+ a kötet végén egy-két lap?) hiányzik, néhány lap sérült, az első lap kijár.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |