Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 503
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3351527
24717
522
Hubay Miklós: A dráma sorsa. DEDIKÁLT! Bp., 1983, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3351541
24718
522
Varga László: Párizsi anziksz. Fejős Évának DEDIKÁLT! Őze Áron fülszövegével. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3367927
24719
522
Seress Imre: Hári János Iliásza és Odisszeája. Harmadik kiadás. Bp. 1920. Magyar Nemzeti Munkáskönyvtár. 130 l. 133 l. Korabeli aranyozott vászonkötésben A Hári János Iliásza c. travesztált eposz első kiadása 1885-ben, míg a Hári János Odisszeája című eposzparódiájának első kiadása 1886-ban jelent meg. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3382125
24720
522
Romhányi Gyula: A magyar politikai vígjáték fejlődése. Irodalomtörténeti Füzetek 39. Bp., 1930, Pallas, 51+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3385435
24721
522
Vörösmarty összes munkái VII. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísréte: Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos, 396 p. Teljes kiadás. VII. kötet. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3385455
24722
522
Sankó M. Sándor: Rimbatás. A szerző által DEDIKÁLT példány. Kasza Gábor fekete-fehér fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3385478
24723
522
Hungarian Top 10. [Bp., 2015.] Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3397931
24724
522
Szirti János: Együtt megyünk. Versek. Kecskemét, 1940, Üzenet, (Orosháza, Orosházi Újság-ny.), 96 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval, a borító elvált a könyvtesttől. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3416489
24725
522
Tiszai Pecasuli I.-II. Segédanyag a szakkör résztvevői részére 2015-2016. 27 + 44 p. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3429860
24726
522
2 db kutyás könyv - Dr. Sárkány Pál (szerk.): A kutya tenyésztése, tartása, kiképzése. Bp., 1975, Mezőgazdasági. + Voltz, Reiner: A német juhászkutya tartása, ápolása, táplálása. Pécs, 1999, Alexandra. Kötetenként változó kötésben és állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3430515
24727
522
Péter. A kötetet Sík Csaba állította össze. Bp., 1990, Helikon. Kiadói plüss kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3430786
24728
522
Jókai Mór: Egy az Isten. Bp., 1966, Szépirodalmi. Egészvászon kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen