Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

24549.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kosztolányi Dezsőné Harmos Ilona: Burokban születtem. Memoár, novellák, portrék. 2003, Noran. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24550.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Világkönyvtár két kötete - Henri Bergson: A nevetéstanulmány [...]. 1913, Révai. + Strinberg: Történelmi miniatűrök. 1912, Révai. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
24551.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Márai Sándor: Zendülők. Bp., 1945, Révai, 326+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel.
24552.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Márai Sándor: A kassai polgárok. Bp., 1942, Révai, 250+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
24553.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr Bruce Fogle: A kutyatartás nagy kézikönyve. Nélkülözhetetlen gyakorlati útmutató a kutyák gondozásához és ápolásához. Bp., 1993, SubRosa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben
24554.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Hiller Istáv: Dr. H. D. Wilckens, az erdészettudomány első professzora Magyarországon. Erdészeti és faipari egyetem tudományos közlemények. Sopron, 1983, Az Erdészeti és Faipari egyetem Közleményei. Kiadói papírkötésben.
24555.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913, Kner. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.
24556.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vegyes DEDIKÁLT könyvtéttel, 5 db: Székely Dezső: Füstoszlopok. Versek. Bp., 1964, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;  Baranyi Ferenc összes szerelmes versei 1957-1991. Bp., 1991, MIXTUS Kft. Kiadói papírkötés.;  Soós Zoltán: Gorombakovácsok. Bp., 1996., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.;  A Krónikás. Doktor Elek versei 1965-2011. Szerk.: Doktor Elekné dr. Mikler Márta. hn.,én., Szerzői. Kiadói papírkötés.;  Varjaas Endre: Új klapanciák a Senki Testámentomából. [Bp.], 1994, Belvárosi Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.
24557.

Vegyes DEDIKÁLT könyvtéttel, 5 db:
Székely Dezső: Füstoszlopok. Versek. Bp., 1964, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
Baranyi Ferenc összes szerelmes versei 1957-1991. Bp., 1991, MIXTUS Kft. Kiadói papírkötés.;
Soós Zoltán: Gorombakovácsok. Bp., 1996., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.;
A Krónikás. Doktor Elek versei 1965-2011. Szerk.: Doktor Elekné dr. Mikler Márta. hn.,én., Szerzői. Kiadói papírkötés.;
Varjaas Endre: Új klapanciák a Senki Testámentomából. [Bp.], 1994, Belvárosi Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kodolányi János: Vízöntő. I-II. köt. Bp., [1948], Szőllősy, 275+(1) p.; 281+(3) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé foltos lapszélekkel.
24558.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Szekula Jenő: A fekete báró. Regény. Bp.,én.,Athenaeum, 158+2 p. Hozzákötve: Leonid Andrejev: A kormányzó. Bp., én., Athnaeum, 157+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével.
24559.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ladányi Mihály. Bp., 1990, Téka. 496. számozott példány. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24560.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen