Es ist zu lizitieren
24549.
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Márai Sándor: Műsoron kívül. [Bp., 1931], Pantheon, 263+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |