https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Sinka István: Denevérek honfoglalása. Bp., Bolyai Akadémia. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány. kopottas állapotban.
1
24465.

Sinka István: Denevérek honfoglalása. Bp., Bolyai Akadémia. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány. kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Enyedi Sándor:  Rivalda nélkül. A határon túli magyar színjátszás kislexikona. (Dedikált.) Budapest, 1999. Teleki László Alapítvány (Szekszárdi Nyomda Kft.) 412 + [4] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: "Sok szeretettel Pók Alízkának születésnapja alkalmából. Örvendek és szerencsémnek tartom, hogy kollegák lehettünk: Enyedi Sándor. Bpest, 2009. nov. 18." A határon túli színjátszás életrajzi cikkei mellett egyes határon túli színjátszóhelyek összefoglaló szócikkei (gyergyószentmiklósi színjátszás, szabadkai színjátszás, kolozsvári magyar színjátszás, Igló magyar színészete, Pöstyén magyar színészete, szabadtéri előadások Erdélyben és a Felvidéken, tomszki magyar hadifogolyszínház, Torontói Művész Színház, izraeli magyar színjátszás. Oldalszámozáson belül művészportrékkal, külföldi színi plakátokkal, színházépület-portrékkal. Illusztrált kiadói kartonkötésben. Jó példány.
1
24466.

Enyedi Sándor: Rivalda nélkül. A határon túli magyar színjátszás kislexikona. (Dedikált.)
Budapest, 1999. Teleki László Alapítvány (Szekszárdi Nyomda Kft.) 412 + [4] p. Egyetlen kiadás.
Dedikált: "Sok szeretettel Pók Alízkának születésnapja alkalmából. Örvendek és szerencsémnek tartom, hogy kollegák lehettünk: Enyedi Sándor. Bpest, 2009. nov. 18." A határon túli színjátszás életrajzi cikkei mellett egyes határon túli színjátszóhelyek összefoglaló szócikkei (gyergyószentmiklósi színjátszás, szabadkai színjátszás, kolozsvári magyar színjátszás, Igló magyar színészete, Pöstyén magyar színészete, szabadtéri előadások Erdélyben és a Felvidéken, tomszki magyar hadifogolyszínház, Torontói Művész Színház, izraeli magyar színjátszás. Oldalszámozáson belül művészportrékkal, külföldi színi plakátokkal, színházépület-portrékkal.
Illusztrált kiadói kartonkötésben. Jó példány.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Strém István:  Szerelem és lélek. Novellák. (Dedikált.) Budapest, [1937]. Forum kiadás (ny. n.) 250 + [4] p. Egyetlen kiadás. Strém István (1891-1942) újságíró, író, spiritiszta vállalkozó elbeszéléskötete címlapján dedikálás: "Dombrádi Gábornak és Dombrádi Gábornénak szeretettel: Budapest, 1937. I. 20. Strém István." Az első oldalon régi ajándékozási bejegyzés. Példányunk fűzése meglazult. Fűzve, Nemes Török János színes grafikájával illusztrált, sérült, hiányos gerincű, foltos kiadói borítóban.
1
24467.

Strém István: Szerelem és lélek. Novellák. (Dedikált.)
Budapest, [1937]. Forum kiadás (ny. n.) 250 + [4] p. Egyetlen kiadás.
Strém István (1891-1942) újságíró, író, spiritiszta vállalkozó elbeszéléskötete címlapján dedikálás: "Dombrádi Gábornak és Dombrádi Gábornénak szeretettel: Budapest, 1937. I. 20. Strém István."
Az első oldalon régi ajándékozási bejegyzés. Példányunk fűzése meglazult.
Fűzve, Nemes Török János színes grafikájával illusztrált, sérült, hiányos gerincű, foltos kiadói borítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Forel, [Auguste-Henri] Ágoston: A hypnotismus vagy a suggestio és a psychotherapia. Ford.: Sztrokay Kálmán. Hudovernig Károly előszavával. Bp., 1921, Magyar Könyvkiadó, 270 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
1
24468.

Forel, [Auguste-Henri] Ágoston: A hypnotismus vagy a suggestio és a psychotherapia. Ford.: Sztrokay Kálmán. Hudovernig Károly előszavával. Bp., 1921, Magyar Könyvkiadó, 270 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Pilisi-Pariss Pál: Halvány hold. Egy magyar papköltő életregénye. Bp., 1942., Ányos Pál, (Szentes, Vajda Ernő-ny.), 206 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Felvágatlan példány!
1
24469.

Pilisi-Pariss Pál: Halvány hold. Egy magyar papköltő életregénye. Bp., 1942., Ányos Pál, (Szentes, Vajda Ernő-ny.), 206 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Felvágatlan példány!

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szederkényi Anna: Patyolat. Regény. Bp., 1920, Singer és Wolfner, 112 p. 1. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.
1
24470.

Szederkényi Anna: Patyolat. Regény. Bp., 1920, Singer és Wolfner, 112 p. 1. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Ignotus: Olvasás közben. Jegyzetek és megjegyzések. Bp., 1906, Franklin, 383+1 p. Első kiadás. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.
1
24471.

Ignotus: Olvasás közben. Jegyzetek és megjegyzések. Bp., 1906, Franklin, 383+1 p. Első kiadás. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Verne Gyula: Antifer mester csodálatos kalandjai. Ford.: Huszár Imre. Bp.1917,Franklin, 4+448 p. 2. kiadás. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel.
1
24472.

Verne Gyula: Antifer mester csodálatos kalandjai. Ford.: Huszár Imre. Bp.1917,Franklin, 4+448 p. 2. kiadás. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Czakó Tibor: Fekete kenyéren. - - versei. Novi Sad [Újvidék], 1939, "Urania"-ny., 94 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos, szakadt borítóval.
1
24473.

Czakó Tibor: Fekete kenyéren. - - versei. Novi Sad [Újvidék], 1939, "Urania"-ny., 94 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos, szakadt borítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Novák Sándor: Költészettan és a magyar nemzeti irodalomtörténet vázlata, a polgári és felsőbb leányiskolák IV. osztálya számára. Bp., 1897, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). 3. kiadás. Későbbi félvászon kötésben, gerincen apró sérülésekkel, előzéklapon Gibbon Albert kolozsvári könyvkereskedő bélyegzésével, címlapon korabeli névbejegyzéssel, több lapon tollas és ceruzás jegyzetekkel, jelölésekkel.
1
24474.

Novák Sándor: Költészettan és a magyar nemzeti irodalomtörténet vázlata, a polgári és felsőbb leányiskolák IV. osztálya számára. Bp., 1897, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). 3. kiadás. Későbbi félvászon kötésben, gerincen apró sérülésekkel, előzéklapon Gibbon Albert kolozsvári könyvkereskedő bélyegzésével, címlapon korabeli névbejegyzéssel, több lapon tollas és ceruzás jegyzetekkel, jelölésekkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Tompa Mihály: Virágregék. Bp., [1888], Franklin-Társulat, 1 (címkép) t.+ 294 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
1
24475.

Tompa Mihály: Virágregék. Bp., [1888], Franklin-Társulat, 1 (címkép) t.+ 294 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Tompa Mihály összes költeményei. Sajtó alá rend.: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos, 2 sztl. lev.+ 807+(1) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
1
24476.

Tompa Mihály összes költeményei. Sajtó alá rend.: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos, 2 sztl. lev.+ 807+(1) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse