Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 503
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3432411
24441
522
Nemes Ernő: Lirai hangfodrok. (Versek.) DEDIKÁLT! Szombathely, 1914., Dukesz Jenő "Sabaria" papíráruháza, 1 t. + 78 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, foltos példány. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3432684
24442
522
Oszipov Andrej: A varég. Regény. Ford.: Ambrozovics Dezső. Bp., 1906, Franklin, 239 p. A borítón: "A Nemzeti Ujság Aranykönyvtára" felirattal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3460406
24443
522
Virginia Woolf: Saját szoba. Európa Könyvkiadó, 1986. Kiadói papírkötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3463771
24444
522
Szentkuthy Miklós: Prae. I-II. köt. Bp., 1980, Magvető. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóval (az I. kötet védőborító nélkül), az I. kötetben lapszéli ázásnyomokkal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3469825
24445
522
Dr. Kőrösy László emlékkönyv. Libri Veteres Strigonii 7. Esztergom, 2018, Laskai Osvát Antikvárium. Kiadói papírkötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3471476
24446
522
Vekerdy Tamás: Nagyapám iratai. Két regény. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, tulajdonosi ex librissel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3471499
24447
522
Friedrich Schwickert - Dr. Adolf Weiss: Asztrológiai elemek. Bp.,1998, Sindbad. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3472100
24448
522
Ugró Béla: Suttog a pillangó (válogatott versek). Az Úr védelmében (dráma). A szerző által ALÁÍRT példány! Szeged, é.n., k.n. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3487227
24449
522
Áprily Lajos: Versek. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3492419
24450
522
Iparosok olvasótára XX. évf. I-X. füzet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp., 1914., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Benne érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3492425
24451
522
Iparosok olvasótára IX. évf. I-X. füzet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp., 1903., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Benne érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3492430
24452
522
Iparosok olvasótára X. évf. I-X. füzet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp., 1903., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Benne érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal, laza fűzéssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen