Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

Ady Endre: Margita élni akar. Bp., 1921, Amicus. Kozma Lajos fametszeteivel. Egészvászon kötés, vászonkötéstől részben foltos lapok, kopottas állapotban.
24357.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
24358.

Guy de Maupassant 3 műve:
Balkézről. Ford.: Benedek Marcell.; Lujzika. Ford.: Lányi Viktor.; Yvette. Ford.: Benedek Marcell. Guy de Maupassant összes munkái (XI, XVI, XXIII.) Bp., ,Athenaeum, 150+1 p.; 168+2 p.; 173+1 p. A borítók Gara Arnold munkái. A 3 kötet közül az utolsó 2 felvágatlan. Kiadói papírkötések, az első könyv gerinc kis sérüléssel, jó állapotban. Az egyik kötet Ritka!

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
A Sion-hegy alatt. Ady Endre istenes versei. Bp., 2019, Szent István Társulat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24359.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Babits Mihály: Isten gyertyája. Istenes versek. Bp., 1991, Szent István Társulat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
24360.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Radnóti: Ikrek hava (Napló a gyerekkorról). Számozott (368/1100) példány. 1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
24361.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Jobbágy Éva: Adjátok vissza a szavainkat! Tormay Cécile, a negyedik T. DEDIKÁLT! 2025, Gyomai Kner Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24362.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
2 db dekoratív Kner kiadvány: Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913, Kner. Kiadói egészvászon kötés, + - Jászay-Horváth Elemér: Gyöngyök és könnyek. Gyoma 1913. Kner Izidor. Verses kötet. Festett egészvászon kötés, kis kopással
24363.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Marcus Tullius Ciceroval kapcsolatos 3 db iskolai tankönyv:   Marcus Tullius Cicero válogatott beszédei. De Imperio Cn. Pompei, In Catilinam Or I. Pro Archia Poeta. Szerk. és magyarázatokkal ellátta Édes Jenő. Bp.,én. (1929),Franklin, 179+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, és sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;   Szemelvények M. Tullius Cicero beszédeiből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. osztálya számára. Magyarázta Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1940, Athenaeum, 126+1 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;   Szemelvények M. Tullius Cicero leveleiből és bölcseletei műveiből. A gimnáziumok és lánygimnáziumok VII. osztálya számára. Magyarázta Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1941, Athenaeum,144 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;
24364.

Marcus Tullius Ciceroval kapcsolatos 3 db iskolai tankönyv:

Marcus Tullius Cicero válogatott beszédei. De Imperio Cn. Pompei, In Catilinam Or I. Pro Archia Poeta. Szerk. és magyarázatokkal ellátta Édes Jenő. Bp.,én. (1929),Franklin, 179+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, és sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;

Szemelvények M. Tullius Cicero beszédeiből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. osztálya számára. Magyarázta Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1940, Athenaeum, 126+1 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;

Szemelvények M. Tullius Cicero leveleiből és bölcseletei műveiből. A gimnáziumok és lánygimnáziumok VII. osztálya számára. Magyarázta Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1941, Athenaeum,144 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Krusovszky Dénes: Kíméletlen szentimentalizmus. Esszék, kritikák. [Bp.], 2014, L'Harmattan. Kiadói papírkötés.
24365.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Eli Jaxon-Bear: A megszabadulás enneagramja. A fixációtól a szabadságig. Ford.: Veszprémi Krisztina. [Bp.], 2005, Ursus Libri, 370+[6] p. Kiadói papírkötés
24366.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
24367.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
A Kner Nyomdaipari Múzeum füzetei, 15 db: Petőcz Károly: Műhelykultúra és stílus.; Képzőművészet a könyvművészetben.; Gaál Endre: A Tevan-nyomda betűmintái.; Papp János: A szép könyv dicsérete.; stb. Békéscsaba-Gyoma, 1982-1991, Kner Nyomda. Kiadói papírkötés.
24368.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen