Es ist zu lizitieren
24363.
Bücher: Andere kuriositäten
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
3 800 HUF
2 db dekoratív Kner kiadvány: Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913, Kner. Kiadói egészvászon kötés, + - Jászay-Horváth Elemér: Gyöngyök és könnyek. Gyoma 1913. Kner Izidor. Verses kötet. Festett egészvászon kötés, kis kopással
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |