Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

Egedi-Kovács Melinda: Átman Dala. Lélek-mandalák. Budakeszi, 2003., Mandala-Véda. Kiadói kartonált papírkötés.
24369.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
24370.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
24371.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
24372.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
24373.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
24374.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Gyürk István: Kuglóf és petrencerúd. Hetvenöt év emlékei. Gyürk Mónika által dedikált! 2010, Okapi Pannónia Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24375.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
2 db - Szij Rezső: Misztótfalusi Kis Miklós. Bp.., 1943, Turul. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban + Tótfalusi Kis Miklós halotti kártája. Bp., 1978, Akadémiai. Nagyméretű facsimile melléklettel! Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24376.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Verne Gyula: Öt hét léghajón. Utazás Afrikában. Bp., 1908, Franklin-Társulat, 384 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső szennylap sérült, a hátsó szennylap hiányzik.
24377.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
24378.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
24379.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Mindörökké, Erdély. Szevátiusz Tiborral beszélget Szertvátiusz Klára. 2009, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24380.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen