Sienkiwicz + Doyle + Erdélyi kolligátum: Sienkiwicz : Polgár és nemes. Bp., 1902. Magyar Hírlap. 84p, Conan Doyle: Öt narancsmag, A pettyes szalag, 96p. Erdélyi Zoltán: Bazsalikom. 114p. Félvászon kötésben
Tóth Béla: A spiritizmusról. Bp.,1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 136 p. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító felhasználásával .
Verne Gyula: Öt hét léghajón. Utazás Afrikában. Bp., 1908, Franklin-Társulat, 384 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső szennylap sérült, a hátsó szennylap hiányzik.
zalai Szalay László, Dr.: A puszta balladája. Bp.,(1930),Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet, 425 p.+14 t. Benyovszky István festőművész egészoldalas illusztrációival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.