Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

Cholnoky Viktor: Az alerion-madár vére. Elbeszélések. Bp., 1912., Franklin. Első kiadás. Félvászon kötés, első lap hiányzik.
24525.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dante Könyvkiadó Emlékkönyve 1919-1935. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1936, Dante, 251+(1) p.+ 32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
24526.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Toudouze, [Georges Gustave]: Aki ellopta a Golf-áramot. Regény. Ford.: Sz. Gyömrői Boriska. Bp., [1927], Pantheon, 267+(5) p. Átkötött félbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
24527.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Latinovits Zoltán: Emlékszem a röpülés boldogságára. Összegyűjtött írások. Bp., 1985, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24528.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kardos G. György: Avraham Bogatir hét napja. Bp., Magvető. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
24529.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Remarque, Erich Maria: Nyugaton a helyzet változatlan. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1929, Dante. Negyedik kiadás. Kiadói, sérült papírborítóval
24530.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Décsi Imre: A nagyságos asszony idegei. Bp., é.n. Athenaeum. 106p. papírborítóval
24531.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Peterdi Sándor: A mások pénze. Bp., é.n. Légrády. 133p. Korabeli papírkötésben
24532.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kardec, Allan: A spiritizmus. Érintkezés a szellemvilággal. Spiritiszta szeánszok. Irta - - nyomán Frigyes László. Bp., 1920, Magyar Könyvkiadó, 63+(3) p. Kiadói papírkötés, erősebben sérült, a gerincen javított borítóval, néhány sérült lappal, az utolsó lap kijár.
24533.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kara László: Bűnmegelőzés építészeti eszközökkel. DEDIKÁLT!2017, Lechner Nonprofit Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24534.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Makár János: Kanizsai Pálfi János élete és munkássága. New Brunswick, 1961, Szerző. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24535.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Héziodosz: Istenek születése / Munkák és napok. Az ókor irodalom kiskönyvtára. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
24536.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen