Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

Faber György: A magyar gazdatiszti kar válsága. gróf Hunyady Ferenc előszavával. Kaposvár, 1932. Szabó Lipót. 93 (10)p. Kiadói enyhén sérült papírkötésben
24489.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Ember János. Az apró emberek tudománya. Bp., 1902 Lampel (191 l.) Félvászon kötésben
24490.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Anóka Eszter: Ostrom békében. + Üzenet. (Versek.) DEDIKÁLTAK! Bp., 1988-1990, Magvető - Tinódi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és kiadói papírkötés.
24491.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
P. Müller Péter: A magyar dráma az ezredfordulón. 2014, L'Harmattan. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24492.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Arany János: Toldi. Tóth Ferenc rajzaival. H.n., é.n., Biró family. 62 p + 12 t. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés
24493.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szemelvények Titus Livius történeti munkájából a gimnázium V. osztálya számára. Összeáll. és magyarázatokkal ellátta Dr. Márkus Jenő. Bibliotheca Discipulorum. Latin nyelv és irodalom 31. sz. Bp., 1939., Szent István-Társulat, 144 p. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal. +  Szemelvények P. Cornelius Tacitus műveiből. Szerk. és magyarázatokkal ellátták: Édes Jenő és vitéz Esztergomy Ferenc. Bp., én. (1931), Franklin, 137+3 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel, bejegyzésekkel és aláhúzásokkal.
24494.

Szemelvények Titus Livius történeti munkájából a gimnázium V. osztálya számára. Összeáll. és magyarázatokkal ellátta Dr. Márkus Jenő. Bibliotheca Discipulorum. Latin nyelv és irodalom 31. sz. Bp., 1939., Szent István-Társulat, 144 p. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal. +
Szemelvények P. Cornelius Tacitus műveiből. Szerk. és magyarázatokkal ellátták: Édes Jenő és vitéz Esztergomy Ferenc. Bp., én. (1931), Franklin, 137+3 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel, bejegyzésekkel és aláhúzásokkal.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Gyűjtötte és magyarázta: - -. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Bp.,1935,Singer és Wolfner, 768 p. Kiadói egészvászon-kötés.
24495.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Magyar Tud. Akadémiai almanach polgári és csillagászati naptárral MCMXV-re. Bp., 1915, MTA, 299+[1] p. Hozzákötve: A Magyar Tudományos Akadémia alapszabályai és ügyrendje 1915. Bp., 1914, MTA, 170+[2] p. Egészvászon-kötésben, viseltes borítóval, helyenként lapszéli ázásnyomokkal.
24496.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Nemzeti Könyvtár 3 száma (65., 120., 121.), 1848-49-es témában:  Sz. Gy: Tüzér voltam 48-.ban. (Egy honvéd-köztüzér élete 1848/49-ben.) A szövegrajzok és a borító Dongó György munkája.; Hidvégi Jenő: Bem apó. A szövegrajzok és a borító Fáy Dezső munkája.; Solymossy Péter: Tavaszi szél. 1848 a magyar sajtó tükrében. A borítólap Fáy Dezső munkája.  Bp.,én.-1944 ,Stádium, 80 p.; 61+3 p.;63+1 p. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal.
24497.

Nemzeti Könyvtár 3 száma (65., 120., 121.), 1848-49-es témában:
Sz. Gy: Tüzér voltam 48-.ban. (Egy honvéd-köztüzér élete 1848/49-ben.) A szövegrajzok és a borító Dongó György munkája.;
Hidvégi Jenő: Bem apó. A szövegrajzok és a borító Fáy Dezső munkája.;
Solymossy Péter: Tavaszi szél. 1848 a magyar sajtó tükrében. A borítólap Fáy Dezső munkája.
Bp.,én.-1944 ,Stádium, 80 p.; 61+3 p.;63+1 p. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Fekete István: Szerelmem. Vál.: Nagy Alexandra. Bp.,én.,Szent Gellért Kiadó. Kiadói papírkötés.
24498.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Tények és tanúk sorozat 6 kötete: Almásy Pál: Sopronkőhidai napló.; Gallyas Ferenc: Hősi halálom után.; Schifferné Szakasits Klára: Fent és lent 1945-1950.; Reviczky Ádám: Vesztes háborúk - megnyert csaták.; Boldizsár Iván: Don - Buda - Párizs.; Kádár Gyula: A Ludovikától Sopronkőhidáig I-II. Bp., 1983-1987, Magvető. Kiadói papírkötés, változó állapotban, részben foltos.
24499.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Rita Monaldi - Francesco Sorti: Imprimatur. Ford.: Todero Anna. Bp., 2010, Nyitott Könyvműhely, 574+[2] p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
24500.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen