Faber György:A magyar gazdatiszti kar válsága. gróf Hunyady Ferenc előszavával. Kaposvár, 1932. Szabó Lipót. 93 (10)p. Kiadói enyhén sérült papírkötésben
Szemelvények Titus Livius történeti munkájából a gimnázium V. osztálya számára. Összeáll. és magyarázatokkal ellátta Dr. Márkus Jenő. Bibliotheca Discipulorum. Latin nyelv és irodalom 31. sz. Bp., 1939., Szent István-Társulat, 144 p. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal. + Szemelvények P. Cornelius Tacitus műveiből. Szerk. és magyarázatokkal ellátták: Édes Jenő és vitéz Esztergomy Ferenc. Bp., én. (1931), Franklin, 137+3 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel, bejegyzésekkel és aláhúzásokkal.
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Gyűjtötte és magyarázta: - -. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Bp.,1935,Singer és Wolfner, 768 p. Kiadói egészvászon-kötés.
Magyar Tud. Akadémiai almanach polgári és csillagászati naptárral MCMXV-re. Bp., 1915, MTA, 299+[1] p. Hozzákötve: A Magyar Tudományos Akadémia alapszabályai és ügyrendje 1915. Bp., 1914, MTA, 170+[2] p. Egészvászon-kötésben, viseltes borítóval, helyenként lapszéli ázásnyomokkal.
Nemzeti Könyvtár 3 száma (65., 120., 121.), 1848-49-es témában: Sz. Gy: Tüzér voltam 48-.ban. (Egy honvéd-köztüzér élete 1848/49-ben.) A szövegrajzok és a borító Dongó György munkája.; Hidvégi Jenő: Bem apó. A szövegrajzok és a borító Fáy Dezső munkája.; Solymossy Péter: Tavaszi szél. 1848 a magyar sajtó tükrében. A borítólap Fáy Dezső munkája. Bp.,én.-1944 ,Stádium, 80 p.; 61+3 p.;63+1 p. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal.