Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

24321.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
24322.

Bolanden Konrád 2 műve:
Kisebb munkák. A régi isten, Az uj isten, Államveszélyesek, A basa, Orosz szellem, Vakoló vagy kereszt.;
Német szellem. Bp.,én.,Dvorzsák János. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
24323.

Bolanden Konrád 2 műve:
A feketék és vörösek I-II. köt. [Egykötetben.] Ford.: Róka József.;
Soványok és kövérek. Elbeszélés a parasztlázadás idejéből. Ford.: Róka József.;
Bp.,én.,Dvorzsák János, 248+242+2 p.; 151+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, az első kötet kissé sérült, laza kötéssel, néhány kijáró lappal.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Bolanden Konrád 2 műve: A nász-út. Történeti regény a XVI-ik századból. I-II. köt. [Egykötetben.] Ford.: Rázel József.;  Haladás. Kulturtörténelmi korrajz.; Bp.,én.,Dvorzsák János,172+2+180+2 p.; 292+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal.
24324.

Bolanden Konrád 2 műve:
Haladás. Kulturtörténelmi korrajz.;
Bp.,én.,Dvorzsák János,172+2+180+2 p.; 292+4 p.
Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Balogh Zoltán költeményei. Bécs, 1863. Sommer Lipót. 320p. Néhány korabeli ceruzás bejegyzéssel. Korabeli vaknyomott egészvászon kötésben. Ritka!
24325.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Móricz Pál: A rejtelmes Alföld. Elbeszélések, rajzok. [Bp.], 1926 Szerzői kiadás,(Tahitófalu, Sylvester-ny.), 240 p. Első kiadás. Kiadói, illusztrált papírkötésben Tipary Dezső rajzával.
24326.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Hegyháti (Albert István): Az élet csalódás. Történeti regény a Hóra lázadás korából. Pécs, 1902. Taizs József. 219p. Korabeli félvászon kötésben. Ritka.
24327.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Sághy Gyula: Kulák Golgota. Hunyad., 2012, Hunyad Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (0320./4000) példány. Sághy Gyula és Hunyad Simon Péter dedikációjával
24328.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Moldvai gyűjtés. Gyűjtötte és lejegyezte: Veress Sándor. Szerk.: Berlász Melinda-Szalay Olga. Magyar Népköltési Gyűjtemény XVI. kötet. Kiadja Magyar Néprajzi Társaság. Bp.,1989, Múzsák Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. ceruzás aláhúzások, egy lap kijár
24329.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Vegyes könyv tétel részben zenetörténet Vasi szemlék, Kodály zenepedagógiai munkák, stb
24330.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Egy nagy ládányi nagyrészt néprajzi és zenetörténeti témájú könyv, különlenyomat.
24331.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Regéczy József: A népiskolai felügyeletről, Tanulmány. Eger, 1886. Szerzői. 172 (1) p. Kiadói papírkötésben, ragasztott gerinccel. Ritka!
24332.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen