Es ist zu lizitieren
24324.
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Bolanden Konrád 2 műve:
A nász-út. Történeti regény a XVI-ik századból. I-II. köt. [Egykötetben.] Ford.: Rázel József.;
Haladás. Kulturtörténelmi korrajz.;
Bp.,én.,Dvorzsák János,172+2+180+2 p.; 292+4 p.
Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |