Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

Janka Sándor válogatott művei. I-II. köt. [Egybekötve.] I.: Elbeszélések. II.: Színmű s kisebb költemények. Munkács, 1891, Farkas Kálmán-ny., 166+[2] p.; 158+[2] p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, kissé foltos lapokkal, egy sérült lappal.
24309.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Inoue Jaszusi: Szamuráj csatazászló. Ford. Tóth Andrea. [Bp., 2006, Szenzár.] Kiadói papírkötés, bontatlan fóliában.
24310.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Dönczy Lukács Ödön: Székesfehérvári karikatura-album. Rajzolta és és linoleumba metszette: - - . [Székesfehérvár], é.n. (cca 1930), Eisler Adolf, 133 sztl. lev. Egészoldalas linómetszetekkel. Zsinórfűzéses egészvászon-kötésben, sérült, levált gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel, a kötet elején több lapon lapszéli szakadással. Ritka!
24311.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Lelkes Nándor József: Letűnt világ dalokban. A szerző által Kontra Aladár országgyűlési képviselő részére dedikált példány: ,,Kontra Aladár urnak, a budai választó kerület népszerű képviselőjének igaz tisztelettel és megbecsüléssel - a szerző". Veszprém, [1930], Pósa Endre, 62+[2] p. A borító Kacziány Aladár munkája. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, az utolsó lap sérült, a hátsó borító hiányzik.
24312.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Thomas Mann 3 műve: József és testvérei 1-3. köt. Ford.: Sárközi Gábor, Káldor György.; A Buddenbrook ház. Egy család alkonya. Ford.: Lányi Viktor. [Bp., ], én.-2003, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;  Thomas Mann: Ének a kisgyermekről. Ford.: Hegedűs Géza. Szerk.: Pilinszky János. Gesang vom Kindchen. Bp., 1997, Édesvíz. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
24313.

Thomas Mann 3 műve:
József és testvérei 1-3. köt. Ford.: Sárközi Gábor, Káldor György.;
A Buddenbrook ház. Egy család alkonya. Ford.: Lányi Viktor.
[Bp., ], én.-2003, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
Thomas Mann: Ének a kisgyermekről. Ford.: Hegedűs Géza. Szerk.: Pilinszky János. Gesang vom Kindchen. Bp., 1997, Édesvíz. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Füssy Tamás: Családi olvasmányok. 1-2. [Egybekötve.] Szerk.: Füssy Tamás. Bp., 1867-1868, Szent-István-Társulat, (Emich Gusztáv-ny.), 246+2+; 239+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével, foltos lapokkal.
24314.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Krasznahorkai László: Az urgai fogoly. Bp., 2017, Magvető. 2. kiadás. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24315.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Decimus Junius Juvenalis Satirái. Magyarra fordította és jegyzetekkel felvilágosította: Dr. Barna Ignácz. Decimi Junii Juvenalis Satirae. In Hungaricum Convertit et Notius Illustravit Dr. Ignatius Barna. Bp., 1876, Tettey Nándor, (Weiszmann Testvérek-ny.),237+3 p. Kétnyelvű: latin és magyar nyelven. Átkötött félvászon-kötés, foltos címlappal, névbélyegzésekkel, egy javított lappal (9/10.)
24316.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Szvetlana Alekszijevics 2 műve: Fiúk cinkkoporsóban. Ford.: Enyedy György, M. Nagy Miklós.; Utolsó tanúk. Gyermekként a második világháborúban. Ford.: M. Nagy Miklós.; Elhordott múltjaink. Ford.: Iván Ildikó. Bp., 2017., Európa. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói papír védőborítókban.
24317.

Szvetlana Alekszijevics 2 műve:
Fiúk cinkkoporsóban. Ford.: Enyedy György, M. Nagy Miklós.;
Utolsó tanúk. Gyermekként a második világháborúban. Ford.: M. Nagy Miklós.;
Elhordott múltjaink. Ford.: Iván Ildikó. Bp., 2017., Európa. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói papír védőborítókban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
24318.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Verne Gyula: Két évi vakáció. Ford.: Huszár Imre. Bp., 1900, Franklin-Társulat, 432 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, a címlap tetején kivágásból eredő hiánnyal, néhány kijáró lappal.
24319.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
24320.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen