Es ist zu lizitieren
24319.
Bücher: Andere kuriositäten
4 200 HUF
11,38 EUR, 13,13 USD
4 200 HUF
Verne Gyula: Két évi vakáció. Ford.: Huszár Imre. Bp., 1900, Franklin-Társulat, 432 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, a címlap tetején kivágásból eredő hiánnyal, néhány kijáró lappal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |