Es ist zu lizitieren
24309.
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 HUF
Janka Sándor válogatott művei. I-II. köt. [Egybekötve.] I.: Elbeszélések. II.: Színmű s kisebb költemények. Munkács, 1891, Farkas Kálmán-ny., 166+[2] p.; 158+[2] p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, kissé foltos lapokkal, egy sérült lappal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |