Es ist zu lizitieren
24497.
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 HUF
Nemzeti Könyvtár 3 száma (65., 120., 121.), 1848-49-es témában:
Sz. Gy: Tüzér voltam 48-.ban. (Egy honvéd-köztüzér élete 1848/49-ben.) A szövegrajzok és a borító Dongó György munkája.;
Hidvégi Jenő: Bem apó. A szövegrajzok és a borító Fáy Dezső munkája.;
Solymossy Péter: Tavaszi szél. 1848 a magyar sajtó tükrében. A borítólap Fáy Dezső munkája.
Bp.,én.-1944 ,Stádium, 80 p.; 61+3 p.;63+1 p. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |