Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

Palotai Erzsi: Igen. A szerző, Palotai Erzsi (1907-1988) által Dr. Ludvigh Károly főorvos részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1971, Szépirodalmi. 1. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
24657.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Csaplár Vilmos: Egy látkép története. DEDIKÁLT! Bp.,1986,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24658.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Krúdy Gyula: Boldogult úrfikoromban. Bp., 1930, Athenauem. Első kiadás! Kiadói félbőr kötés, kopottas állapotban.
24659.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Mécs László: Élőket nézek! Versek. ALÁÍRT ex librisszel (Bajor Ágost). Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
24660.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
JAG Almanach (1948-2008). Készült a budapesti József Attila Gimnázium 60 éves jubileuma alkalmából. H.n., é.n. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24661.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Rejtő Jenő (P. Howard) 2 műve: Piszkos Fred közbelép Fülig Jimmy őszinte sajnálatára.; A boszorkánymester. Bp., 1966-1970, Albatrosz. Kiadói papírkötés, kopott borítókkal.
24662.

Rejtő Jenő (P. Howard) 2 műve:
Piszkos Fred közbelép Fülig Jimmy őszinte sajnálatára.; A boszorkánymester. Bp., 1966-1970, Albatrosz. Kiadói papírkötés, kopott borítókkal.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Petőfi Sándor: Magyar Szabadság. Petőfi Sándor válogatott költeményei. Vál., szerk, és az előszót írta: Barabás Tibor. Bp.,[1948.], Budapest Székesfőváros Irodalmi és Művészeti Intézet, 80 p. "EMERGÉ és Palma Kaucsuk Rt." Üzemi Bizottsága pecséttel az ajándékozási résznél. A pecsét mellett "Tervünnepély 948 VII. 31." Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, szakadt, kissé hiányos borítóval, foltos lapokkal.
24663.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Szigeti Jenő: Palackposta Márai Sándortól. Miskolc, 2001, Bíbor Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
24664.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
M. Kiss Csaba - Kásás Tamás: Kása. Bp., 2012, Ulpius, papírkötés, jó állapotban.
24665.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Koczogh András: András estéje. Bp., 1941, Exodus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24666.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Richard Nelson Bolles: Karrieriránytű - Álláskeresők és pályamódosítók kézikönyve. Bp., 2013, HVG. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
24667.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Gayer, Kurt - Krämer, Heinz - Kempter, Georg F.:  Die Villa Reitzenstein und ihre Herren. Die Geschichte des Baden-Württembergischen Regierungssitzes. (Dedikált.) Stuttgart, (1988). DRW-Verlag (Karl Weinbrenner & Söhne, Leinfelden). 288 p. Egyetlen kiadás. A magánkastélyként szolgáló Reitzenstein-villa 1910-1913 között épült, neobarokk stílusban. A fényűző parkkal kiegészített stuttgarti épületegyüttest 1922-ben megvásárolta a Baden-Württembergi Állam, azóta a tartományi miniszterelnök hivatalos rezidenciájaként szolgál, időnként kormányüléseket is tartanak benne. Oldalszámozáson belül gazdag fotóanyaggal kísért kötetünk a magán célokra épült, később hivatali célokra használt épületnek és lakóinak történetét beszéli el, a korai időszakot tekintve magánéleti, a miniszterelnöki korszakban magától értetődően politikai hangsúlyokkal. Kötetünkben elhelyezve a baden-württembergi miniszterelnök hivatalos, nyomtatott üdvözlőkártyája, középen dombornyomott államcímerrel, valamint dedikációval: "Für Horváth István." A dedikáció szerzője feltehetően az egyik szerző. Prov.: Horváth István (sz. 1943) közgazdász, külkereskedő, bonni nagykövet 1984-1991 között. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
24668.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen