Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 503

Márai Sándor: A szegények iskolája. Bp.,[1939.], Révai, 210 p. 2. kiadás. Kiadói egésvászon-kötés-kötés.
24633.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
[Spányik Glicér (1783-1850)] Glycerius Spányik: Doctrina educationis, quam compendio exhibet. Buda, 1835, Typis Regiae Scientiarum Universitatis Hungaricae, XIV+251+(1) p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
24634.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Fekete István: Csend. Bp.,én., Szent Gellért Kiadó. Kiadói papírkötés.
24635.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Ifjúsági Színház kolligátum, 7 mű egy kötetben: Lőcsei Emma: A megzavart mulatság.; Gaal Mózes: Luca-napján.; A majálisi elnök.; A kegyenc.; A javíthatatlan.; Lőcsei Emma: A rokon.; Jó szív. Bp., é.n. (cca 1900), Stampfel. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, helyenként kissé sérült, a fűzéstől elváló lapokkal, egy-két kijáró lappal.
24636.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
24637.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Tornai József: Holdfogyatkozás. Rekviem L. E. halálára. A szerző, Tornai József (1927-2020) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író, műfordító által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1999., Ister. Kiadói papírkötés.
24638.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Benamy Sándor: Rémtettek a sex és a téboly világából. 12 képpel. Bp., 1986, Epocha. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
24639.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Ex librisszel. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
24640.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
24641.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bodoky Tamás: Túlkapások. Tényfeltáró újságírás. Göbölyös Soma-díj 2008. 2008, Elektromédia Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24642.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
24643.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Jakab Ödön: Komédiák. (Elbeszélések.) Tull Ödön rajzaival. Bp.,1898.,Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 189+3 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval.
24644.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen