Es ist zu lizitieren
24636.
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
1 800 HUF
Ifjúsági Színház kolligátum, 7 mű egy kötetben: Lőcsei Emma: A megzavart mulatság.; Gaal Mózes: Luca-napján.; A majálisi elnök.; A kegyenc.; A javíthatatlan.; Lőcsei Emma: A rokon.; Jó szív. Bp., é.n. (cca 1900), Stampfel. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, helyenként kissé sérült, a fűzéstől elváló lapokkal, egy-két kijáró lappal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |