Keramiken

Zahl der Lose: 248

1944 Városlőd 4 darab tárgy, sérüléssel.
14735.

Rufpreis:
4 000 HUF

Arcmintás kerámia flaska, azonosítatlan korú, m:12 cm
14736.

Rufpreis:
10 000 HUF

Stilizált kakas kétszájú váza. Sorszámozott, 19x14 cm
14737.

Rufpreis:
2 800 HUF

Art deco söröskorsó, hibátlan (tűzhibával), m: 13,5 cm
14738.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Antik keménygipsz dísztál pár, az Iparművészeti Múzeum és az Opera ábrázolásával, sérüléssel, d: 20 cm
14739.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Komlós Kerámia fiú kecskével. Feje ragasztott, jelzett, 28x20 cm
14740.

Rufpreis:
4 000 HUF

Komlós Zsoké. Mázas kerámia, készült a Komlós testvérek tervei alapján. Jelzett, alján gyári hibákkal, zsinórozása nélkül, mázhibával, 26x25 cm /// Komlós Jockey. Glazed ceramic, made after the designs of the Komlós brothers. Marked, with factory flaws on the base, without cord, with glaze defect, 26x25 cm
14741.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

14742.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 42 cm
14743.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Retro német vérvörös kaspó, kis kopással, d: 15 cm, m: 13 cm
14744.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hummel virágos kulacs dugóval, mázas kerámia, jelzett, kis mázkopással 21 cm
14745.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szécsi Jolán: Szerelmespár. Jelzett, kis felületi hibákkal, m: 33 cm
14746.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF