Keramiken Zahl der Lose: 248
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3467115
14735
518
Art-ceramics
1944 Városlőd 4 darab tárgy, sérüléssel.
3467358
14736
518
Art-ceramics
Arcmintás kerámia flaska, azonosítatlan korú, m:12 cm
3465532
14737
518
Art-ceramics
Stilizált kakas kétszájú váza. Sorszámozott, 19x14 cm
3469583
14738
518
500
Art-ceramics
Art deco söröskorsó, hibátlan (tűzhibával), m: 13,5 cm
3444403
14739
518
Art-ceramics
Antik keménygipsz dísztál pár, az Iparművészeti Múzeum és az Opera ábrázolásával, sérüléssel, d: 20 cm 3421474
14740
518
Art-ceramics
Komlós Kerámia fiú kecskével. Feje ragasztott, jelzett, 28x20 cm
3421979
14741
518
38000
Art-ceramics
3467438
14742
518
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Lány, virágcsokorral, Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm 3467390
14743
518
48000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 42 cm 3472371
14744
518
3400
Art-ceramics
Retro német vérvörös kaspó, kis kopással, d: 15 cm, m: 13 cm
3472748
14745
518
Art-ceramics
Hummel virágos kulacs dugóval, mázas kerámia, jelzett, kis mázkopással 21 cm
3465491
14746
518
Art-ceramics
Szécsi Jolán: Szerelmespár. Jelzett, kis felületi hibákkal, m: 33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF