Keramiken Zahl der Lose: 248
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3379728
14807
518
Art-ceramics
Rerto kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 25 cm
3382714
14808
518
3200
Art-ceramics
Német retro váza, kovácsolt vas szerelékkel, m: 14 cm
3373127
14809
518
Art-ceramics
2 darab kerámia váza, közte zsűrizett és gorzafalvi köcsög m: 21 cm alatt
3384795
14810
518
500
Art-ceramics
Retro német faág mintás füles váza, jelzett, kis kopással, m: 14 cm 3279388
14811
518
Art-ceramics
Német iparművész kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm
3384828
14812
518
500
Art-ceramics
cca 1970 Hojer Pottemageri dán iparművész modern mázas kerámia talpas pohár szett, jelzett, hibátlan, 6 darab, m: 12 cm
3279383
14813
518
Art-ceramics
Füstölőtartó. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 12x12 cm m: 10 cm
3320748
14814
518
Art-ceramics
Barátság Druzsba feliratos korsó kerámia 13 cm
3362185
14815
518
Art-ceramics
Mázas kerámia kancsó.jelzett, hibátlan 20 cm
3362266
14816
518
3200
Art-ceramics
KN jelzéssel: Korsó pár. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 15 cm
3364520
14817
518
Art-ceramics
Ay 85 jelzéssel iparművész kerámia váza. Mázas, kézzel festett, hibátlan 19 cm
3361852
14818
518
Art-ceramics
Újpál György: Lány virágcsokorral. Engóbozott kerámia, jelzett, kopott, m: 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF