Keramiken

Zahl der Lose: 248

Kovács Margit (1902-1977): Pásztorfiú bottal. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m:23 cm
14600.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Kovács Margit (1902-1977): Madár. Részben mázas kerámia, jelzett, minimális kopással 10x11,5 cm
14601.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

6 darab német figurális díszítésű reneszánsz kályhacsempe. cca 17-19.sz., plasztikus figurális díszítéssel, sérüléssel, hiánnyal, restaurált darabokkal, 50x22 cm, 50x19 cm, 50x14 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
14602.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Nagyméretű főnixmadaras kaspó. Eichwald, 19. sz. festett, mázas porcelánfajansz, gazdag rokokós díszítéssel, talpán masszába nyomott gyári jelzés (Eichwald) sérült, restaurált, m:54 cm, sz: 45 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁRVÉTEL)
14603.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

14604.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Amphora ausztriai nagy méretű kerámia virágváza, asztali dísz. Gyerekek szamárral. kézzel festett, jelzett, minimális kopással 40x29 cm
14605.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Krajtsovits Margit (1936): Vénusz születése Samottos kerámia falidísz, égetett magastüzü mázzal. Jelzett 29x29 cm
14606.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gorka Géza Iparművészeti Vállalatos váza, kék alapon ugrasztott mázzal, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
14607.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gorka Géza Iparművészeti Vállalatos kínáló, jelzett, hibátlan, 35x16 cm
14608.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Andresz János: Sárkány. Jelzett, hibátlan, 15x14 cm
14609.

Rufpreis:
12 000 HUF
14

Bod Éva (1924 - 2004): Madármintás dísztál, jelzett, hibátlan, d: 23 cm
14610.

Rufpreis:
12 000 HUF

Korsó. Fonott javítással, Dél-Alföld, cca 19. sz. második fele, m: 29 cm
14611.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF