Keramiken Zahl der Lose: 248
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3489505
14612
518
Art-ceramics
Jelzett iparművész kerámia váza. Kézzel festett, belül is mázas, alján apró lepattanással 36 cm 3429539
14613
518
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Többszínű mázzal fedett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 17 cm /// Lívia Gorka (1925-2011): Vase. Ceramic covered with multicolored glaze, signed, flawless, height: 17 cm. 3469433
14614
518
Art-ceramics
Tál. Borszék, 19. sz. vége, sérüléssel, d: 24 cm
3455445
14615
518
60000
Art-ceramics
Asszonyi Tamás (1942-): Ülő nő. Festett kerámia, jelzett, minimális kopottsággal, m: 20 cm
3449678
14616
518
22000
Art-ceramics
cca 19. sz. vége - 20. sz. eleje, Olasz ónmázas fedeles edény. Jelzés nélkül, fogója és szájánál restaurált, m: 36 cm
3451520
14617
518
Art-ceramics
Bubelényi Zsanna: Kötögető nő. Faliplakett. Jelzett, minimális kopással, 33x30 cm
3490356
14618
518
Art-ceramics
Kántor és Kun Gazda Karcag 3 darab kerámia tárgy, felületi sérülésekkel, m: 23 cm 3484602
14619
518
Art-ceramics
Extra hat személyes kerámia italos készlet. városképes dekorral. Kézzel festett, hibátlan, jelzett
3489848
14620
518
Art-ceramics
Kis boros korsó. Kézzel festett mázas cserép. XIX. sz. kopással 19 cm
3485904
14621
518
3800
Art-ceramics
Aratókorsó. Alföld, 20. sz. közepe, mázhibával, m: 24 cm 3487436
14622
518
Art-ceramics
Modra kerámia falitál, jelzett, hibátlan, díszdobozban, d: 19 cm 3489690
14623
518
Art-ceramics
2 db tófej kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF