Keramiken

Zahl der Lose: 248

Jelzett iparművész kerámia váza. Kézzel festett, belül is mázas, alján apró lepattanással 36 cm
14612.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Többszínű mázzal fedett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 17 cm /// Lívia Gorka (1925-2011): Vase. Ceramic covered with multicolored glaze, signed, flawless, height: 17 cm.
14613.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tál. Borszék, 19. sz. vége, sérüléssel, d: 24 cm
14614.

Rufpreis:
6 000 HUF

14615.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

14616.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

14617.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kántor és Kun Gazda Karcag 3 darab kerámia tárgy, felületi sérülésekkel, m: 23 cm
14618.

Rufpreis:
6 000 HUF

Extra hat személyes kerámia italos készlet. városképes dekorral. Kézzel festett, hibátlan, jelzett
14619.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kis boros korsó. Kézzel festett mázas cserép. XIX. sz. kopással 19 cm
14620.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aratókorsó. Alföld, 20. sz. közepe, mázhibával, m: 24 cm
14621.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Modra kerámia falitál, jelzett, hibátlan, díszdobozban, d: 19 cm
14622.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db tófej kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
14623.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF