Keramiken

Zahl der Lose: 248

Tófej váza, jelzett, m: 18,5 cm
14687.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Habán múzeumi másolat olaj tartó. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, mázrepedéssel 27 cm
14688.

Rufpreis:
6 000 HUF

Iparművész dísztál, jelzett, d: 20,5 cm
14689.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hódmezővásárhelyi kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
14690.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szilágyi kos alakú só- és borsszóró pár, jelzett, m: 12 cm alatt
14691.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vizeskorsó. cca 1900, sérült, m: 18 cm
14692.

Rufpreis:
2 000 HUF

M Kiss Katalin: virágmintás fali plakett. Samottos kerámia, jelzett, 19,5x10 cm
14693.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olasz kakasmintás kancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18,5 cm
14694.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pesthidegkúti váza és tál, hibátlan, m: 30,5 cm, d: 14 cm
14695.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Férfi arc kerámia falidísz, 21x16 cm
14696.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tóvölgyi Katalin (1948-) Váza. ölelkező alakokkal. Kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan 36 cm /// Katalin Tóvölgyi (1948-): Vase with Embracing Figures. Hand-painted ceramic, signed, flawless, height: 36 cm.
14697.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Komlós Kerámia Budapest gyermekfigurás könyvtámasz, jelzett, felületi sérüléssel, 15x15 cm
14698.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF