Keramiken Zahl der Lose: 248
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3452854
14759
518
4800
Art-ceramics
Király Károly hólyagos asztaldísz. Jelzett, tűzhibával, d: 18 cm
3452869
14760
518
4200
Art-ceramics
Retro német kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
3452845
14761
518
3200
Art-ceramics
Régebbi festett vizeskorsó, m: 19 cm
3437565
14762
518
100
Art-ceramics
Bukrán Edit (1957-): Csésze, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 12 cm
3452866
14763
518
4200
Art-ceramics
Alfred Klein mid-century váza, sorszámozott, hibátlan, m: 25,5 cm
3373878
14764
518
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár váza. Jelzett, minimális kopással, 17x20 cm
3426878
14765
518
Art-ceramics
Kecskeméti szilke, kis sérüléssel, m: 16 cm
3427846
14766
518
Art-ceramics
Aratókorsó. Alföld, cca 1900, sérült, m: 28 cm
3427163
14767
518
Art-ceramics
Gránit kerámia tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm
3431801
14768
518
4400
Art-ceramics
Köcsög. Alföld, 20. sz. eleje, mázhibával, m: 22 cm
3400154
14769
518
Art-ceramics
Páll Antal Korond kerámia falitál, kis kopással, d: 24,5 cm 3431509
14770
518
Art-ceramics
Kun Éva (1948-): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF