Keramiken

Zahl der Lose: 248

Király Károly hólyagos asztaldísz. Jelzett, tűzhibával, d: 18 cm
14759.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Retro német kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
14760.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Régebbi festett vizeskorsó, m: 19 cm
14761.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Bukrán Edit (1957-): Csésze, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 12 cm
14762.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Alfred Klein mid-century váza, sorszámozott, hibátlan, m: 25,5 cm
14763.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár váza. Jelzett, minimális kopással, 17x20 cm
14764.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kecskeméti szilke, kis sérüléssel, m: 16 cm
14765.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Aratókorsó. Alföld, cca 1900, sérült, m: 28 cm
14766.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gránit kerámia tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm
14767.

Rufpreis:
2 800 HUF

Köcsög. Alföld, 20. sz. eleje, mázhibával, m: 22 cm
14768.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Páll Antal Korond kerámia falitál, kis kopással, d: 24,5 cm
14769.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kun Éva (1948-): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 19 cm
14770.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF