Keramiken Zahl der Lose: 248
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3470795
14747
518
Art-ceramics
Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, m: 24,5 cm
3438970
14748
518
Art-ceramics
Lekváros fazék és szilke, Erdély, XIX. sz. mázas cserép, kis sérülésekkel d: 31 cm, m:19 cm
3444552
14749
518
Art-ceramics
Horváth S. Lány csokorral, Mázas kerámia, jelzett, kis mázhibával. 14 cm
3437569
14750
518
100
Art-ceramics
Bukrán Edit (1957-): Tálka, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 12 cm
3446170
14751
518
15000
Art-ceramics
3432210
14752
518
Art-ceramics
Iparművész kancsó, hibátlan, m: 19 cm
3304538
14753
518
4800
Art-ceramics
Német lávamintás váza, jelzett, d: 18 cm, m: 15 cm
3454486
14754
518
Art-ceramics
Kerámia kínáló és váza, sérüléssel, h: 18 cm, m: 14 cm
3437570
14755
518
100
Art-ceramics
Bukrán Edit (1957-): Tálka, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 12 cm 3447784
14756
518
Art-ceramics
Tamás László Kaposvár szálváza, mázas kerámia, jelzett, lepattanással, m: 35,5 cm
3445685
14757
518
3800
Art-ceramics
Ray keramik német iparművész váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 41 cm
3309172
14758
518
500
Art-ceramics
Fermentáló edény. Balkán, cca 19. sz. közepe - második fele, repedéssel, m: 28 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF