Keramiken Zahl der Lose: 248
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3438709
14711
518
Art-ceramics
Vizes korsó, Mohács, XIX. sz. második fele - vége. Kavicsolt felületű fekete kerámia, m: 32 cm 3466609
14712
518
3200
Art-ceramics
Szécsi Jolán: 3 darab hózentrógeres figura, jelzett, kopással, m: 11 cm 3465541
14713
518
Art-ceramics
Iparművész kínáló falitál. Jelzés nélkül, hibátlan, 31x23 cm
3470002
14714
518
Art-ceramics
Iparművész kancsóváza, hibátlan, m: 18 cm 3444550
14715
518
15000
Art-ceramics
3471417
14716
518
Art-ceramics
Art deco kisváza, m: 9 cm
3473435
14717
518
Art-ceramics
cca 1920 Mezőtúri váza, mázkopással, m: 11 cm 3470602
14718
518
Art-ceramics
Osztrák aventurin mázas kerámia váza, jelzés nélkül, restaurált, m: 19 cm
3470797
14719
518
3200
Art-ceramics
Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, felületi sérüléssel, m: 24,5 cm 3470798
14720
518
Art-ceramics
Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, kis sérüléssel, m: 25 cm 3421476
14721
518
Art-ceramics
Kovács Gyula (1945-2004): Oroszlán. Jelzés nélkül, zsűri címkével, mázas kerámia, kis felületi sérülésekkel, 21x18 cm
3465733
14722
518
3400
Art-ceramics
1989-1990 Alföldi Porcelángyár 2 darab csempenaptár, 15x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF