Keramiken

Zahl der Lose: 248

Vizes korsó, Mohács, XIX. sz. második fele - vége. Kavicsolt felületű fekete kerámia, m: 32 cm
14711.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szécsi Jolán: 3 darab hózentrógeres figura, jelzett, kopással, m: 11 cm
14712.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Iparművész kínáló falitál. Jelzés nélkül, hibátlan, 31x23 cm
14713.

Rufpreis:
4 000 HUF

Iparművész kancsóváza, hibátlan, m: 18 cm
14714.

Rufpreis:
3 000 HUF

14715.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Art deco kisváza, m: 9 cm
14716.

Art deco kisváza, m: 9 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920 Mezőtúri váza, mázkopással, m: 11 cm
14717.

Rufpreis:
2 800 HUF

Osztrák aventurin mázas kerámia váza, jelzés nélkül, restaurált, m: 19 cm
14718.

Rufpreis:
2 800 HUF

Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, felületi sérüléssel, m: 24,5 cm
14719.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, kis sérüléssel, m: 25 cm
14720.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kovács Gyula (1945-2004): Oroszlán. Jelzés nélkül, zsűri címkével, mázas kerámia, kis felületi sérülésekkel, 21x18 cm
14721.

Rufpreis:
4 000 HUF

1989-1990 Alföldi Porcelángyár 2 darab csempenaptár, 15x15 cm
14722.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF