Keramiken

Zahl der Lose: 248

Modern kék-sárga design váza, hibátlan, m: 24,5 cm
14783.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retro iparművész kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
14784.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ravelli narancssárga mázas váza, jelzett, kis mázkopással, m: 14,5 cm
14785.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fehérmázas iparművész ikebana, 16x15 cm
14786.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Iparművész ikebana, kis kopással, 16x15 cm
14787.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retro német gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
14788.

Rufpreis:
2 800 HUF

Reguly váza és tál, váza kis sérüléssel és jelzett, m: 27 cm alatt.
14789.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csalikancsó Mónus műhely, Hódmezővásárhely mázas kerámia, jelzett, hibátlan 13 cm
14790.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lázi János (1912-1980): Hódmezővásárhelyi váza. Sérült, jelzett, m: 14 cm
14791.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pázmány kerámia kakasmintás falitál. Jelzett, d: 14 cm
14792.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kirschner 90 jelzéssel kerámia hordó asztaldísz, tűzhibával, m: 11 cm
14793.

Rufpreis:
1 000 HUF

Beres István horpasztott testű váza, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
14794.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF