Keramiken Zahl der Lose: 248
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3415785
14783
518
Art-ceramics
Modern kék-sárga design váza, hibátlan, m: 24,5 cm
3415776
14784
518
3200
Art-ceramics
Retro iparművész kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
3415802
14785
518
Art-ceramics
Ravelli narancssárga mázas váza, jelzett, kis mázkopással, m: 14,5 cm
3415763
14786
518
Art-ceramics
Fehérmázas iparművész ikebana, 16x15 cm
3412566
14787
518
Art-ceramics
Iparművész ikebana, kis kopással, 16x15 cm
3412576
14788
518
Art-ceramics
Retro német gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
3166351
14789
518
Art-ceramics
Reguly váza és tál, váza kis sérüléssel és jelzett, m: 27 cm alatt.
3325530
14790
518
Art-ceramics
Csalikancsó Mónus műhely, Hódmezővásárhely mázas kerámia, jelzett, hibátlan 13 cm 3394966
14791
518
Art-ceramics
Lázi János (1912-1980): Hódmezővásárhelyi váza. Sérült, jelzett, m: 14 cm
3394825
14792
518
Art-ceramics
Pázmány kerámia kakasmintás falitál. Jelzett, d: 14 cm 3395578
14793
518
Art-ceramics
Kirschner 90 jelzéssel kerámia hordó asztaldísz, tűzhibával, m: 11 cm
3397987
14794
518
3800
Art-ceramics
Beres István horpasztott testű váza, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF