Keramiken

Zahl der Lose: 248

Antalfiné Szente Katalin: Éneklő lány. Jelzett, kis pattogzással, m: 27 cm
14795.

Rufpreis:
2 400 HUF

Somogyi Árpád (1926-2008): Férfi büszt. Mázas kerámia, sérülésekkel, javított, jelzett, m: 13 cm
14796.

Rufpreis:
8 000 HUF

Máltai zacskó alakú kerámia váza, jelzett, kopással, m: 14 cm
14797.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 darab gorzafalvai korsó, m: 16 cm
14798.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mihály Béla korsó. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
14799.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pázmány 12 darab kerámia tálka, 1-1 mázkopással, jelzett, d: 11 cm alatt
14800.

Rufpreis:
4 000 HUF

Beres István szárazvirág tál, jelzett, kis kopással, d: 21,5 cm
14801.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pázmány kerámia kakasmintás falitál. Jelzett, d: 16,5 cm
14802.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Férfi két edénnyel. Jelzett, hibátlan, m: 23 cm
14803.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hévizi emlék szecessziós váza, kis kopással, m: 12,5 cm
14804.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jasba német retro váza, jelzett, kis kopással, m: 18 cm
14805.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pesthidegkút modernista kínáló asztaldísz, jelzés nélkül, kis kopással, d: 28 cm
14806.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF