Keramiken Zahl der Lose: 248
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3472664
14723
518
Art-ceramics
Városlőd 6 darab pöttyös tányér, jelzett, kis kopással, d: 20 cm
3466373
14724
518
Art-ceramics
Ezüstszínű gyertyatartó, hibátlan, m: 14 cm
3453179
14725
518
60000
Art-ceramics
Garányi József (Budapest, 1928 - Budapest, 2015): Nőalak. Kézzel formált, mázas kerámia. Alján jelzett: masszába karcolt Garányi 1986. Kis pattogzással, m: 37 cm 3470990
14726
518
Art-ceramics
Jelzett iparművész váza, mázkopással, m: 15,5 cm
3465882
14727
518
Art-ceramics
3 db kerámia edényke, mázas j.n. 25 cm 3439062
14728
518
Art-ceramics
2 db jelzett iparművész mázas kerámia tényér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 22 cm 3473846
14729
518
3200
Art-ceramics
Kerámia fali puttó, 17x15 cm
3465533
14730
518
Art-ceramics
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cipészfiú, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 3473377
14731
518
Art-ceramics
Humoros bögre, benne béka figurával, m: 9,5 cm 3473522
14732
518
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: lány. Jelzett, kis kopással, m: 14 cm
3465531
14733
518
4600
Art-ceramics
Reguly Antal: Városmintás dísztál. Kis kopással, d: 27 cm 3465499
14734
518
Art-ceramics
Bogdán M. jelzéssel: Lány kukoricával. cca 1930, mázas kerámia, jelzett, sérüléssel, m: 17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF