Keramiken

Zahl der Lose: 248

Városlőd 6 darab pöttyös tányér, jelzett, kis kopással, d: 20 cm
14723.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüstszínű gyertyatartó, hibátlan, m: 14 cm
14724.

Rufpreis:
2 400 HUF

Garányi József (Budapest, 1928 - Budapest, 2015): Nőalak. Kézzel formált, mázas kerámia. Alján jelzett: masszába karcolt Garányi 1986. Kis pattogzással, m: 37 cm
14725.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Jelzett iparművész váza, mázkopással, m: 15,5 cm
14726.

Rufpreis:
2 800 HUF

3 db kerámia edényke, mázas j.n. 25 cm
14727.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db jelzett iparművész mázas kerámia tényér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 22 cm
14728.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kerámia fali puttó, 17x15 cm
14729.

Kerámia fali puttó, 17x15 cm

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cipészfiú, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
14730.

Rufpreis:
10 000 HUF

Humoros bögre, benne béka figurával, m: 9,5 cm
14731.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antalfiné Szente Katalin: lány. Jelzett, kis kopással, m: 14 cm
14732.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Reguly Antal: Városmintás dísztál. Kis kopással, d: 27 cm
14733.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bogdán M. jelzéssel: Lány kukoricával. cca 1930, mázas kerámia, jelzett, sérüléssel, m: 17,5 cm
14734.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF