Keramiken

Zahl der Lose: 248

3 darab köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, sérüléssel, m: 19 cm alatt
14699.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1940 Karlsruhe Majolika fali maszk dísz, jelzett, kis kopással, 18x12 cm
14700.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

7 darab görög poháralátét, d: 9 cm
14701.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bodrogkeresztúri irizáló felületű váza, m: 25 cm
14702.

Rufpreis:
1 200 HUF

Iparművész vonalazott váza, m: 21,5 cm
14703.

Rufpreis:
1 600 HUF

Josef Strnact 2 darab plasztikus vármintás dísztányér. Jelzett, kis kopással, d: 32 cm
14704.

Rufpreis:
12 000 HUF

Horváth kerámia madaras fali dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 25 cm
14705.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 37 cm
14706.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Retro kerámia váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan 33 cm
14707.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Lovas faliplakett, engóbozott kerámia, kis pattogzással, 24x18 cm
14708.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gorka Lívia (1925-2011): Türkizes váza. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm /// Lívia Gorka (1925-2011): Turquoise Vase. Signed, flawless, height: 14.5 cm.
14709.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

MG kerámia spanyol kerámia dísztál. Római viadukt ábrázolással. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 32 cm
14710.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF