Keramiken

Zahl der Lose: 248

Gunnar Nylund (1904-1997) Svédország, mázas kerámia tál, jelzett, hibátlan d: 19 cm
14663.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hódmezővásárhelyi antik kerámia váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan XIX. sz. 25 cm
14664.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jelzett antik kancsóváza, lepattanással, m: 20 cm
14665.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kondor Éva (1938-): Kínáló tál. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm
14666.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dugós boros palack, hibátlan, m: 19,5 cm
14667.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vizes kancsó. mázas cserép, kézzel festett, 19 sz. Kopással 19 cm
14668.

Rufpreis:
5 000 HUF

Német fajansz, kaspó, díszváza kézzel festett, hiányos, restaurált, jelzés nélkül 18x21 cm
14669.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vizes korsó. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 27 cm
14670.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mázas kerámia butella, kis mázhibával, m: 13 cm
14671.

Rufpreis:
2 000 HUF

B jelzéssel iparművész váza. Hibátlan, m: 20 cm
14672.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fedeles fazék. Nem hozzávaló fedéllel, Mázas kerámia, kézzel festett, sérült, repedt, 30 cm
14673.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hoffer Ildikó: Betlehem, mázas kerámia, , jelzés nélkül, hibátlan 21 cm
14674.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF